Boeckx ziet een Tzolis-show
Club Brugge zou Union vandaag kunnen uittellen in de titelstrijd. Dan moet het wel winnen tegen de kersverse bekerwinnaar. Gemakkelijk is dat niet. Frank Boeckx ziet een belangrijke rol voor Christos Tzolis.
Na een 2-1 nederlaag bij Union dachten velen dat Club naast de titel zou grijpen. Met een twaalf op twaalf staken ze Union echter voorbij. Club telt nu één punt meer. Er zijn nog drie matchen. In die vier duels lukte ze twaalf doelpunten en kregen ze slechts twee goals tegen.
“Het is een Christos Tzolis-show in Play-off 1”, stelt Frank Boeckx bij DAZN. “Het is fantastisch welk niveau hij haalt. En Tresoldi scoort terug. Hij scoort meer thuis dan uit. Ze zullen wel efficiënter moeten zijn dan tegen STVV. Als ze dat tegen Union doen, brengt die ploeg ze in de problemen.”
“Club Brugge moet op voorsprong komen tegen Union. Achterkomen tegen Union is een probleem. En ze moeten dus efficiënt zijn met de kansen die ze creëren. Ik denk dat Club Brugge met die thuisaanhang gaat vlammen en starten als nooit tevoren.”
LEES OOK: Foute scheidsrechterskeuze voor Club Brugge-Union?