Union gaat Europees voetballen in stadion Anderlecht

Union Saint-Gilloise doet het ook dit seizoen uitstekend. De Unionisten staan op de tweede plaats in de Jupiler Pro League en plaatsten zich voor de 1/8ste finales van de Europa League.
Het eigen Dudenpark liet geen Europees voetbal toe. Union Saint-Gilloise maakte gebruik van Den Dreef, het stadion van Oud-Heverlee Leuven.
De thuiswedstrijd in de 1/8ste finale van de Europa League, gaat Union afwerken in het Lotto Park van RSC Anderlecht. “Union SG en RSC Anderlecht zijn overeengekomen dat Union haar thuismatch in de 1/8e finale van de Europa League op 16 maart 2023 in het Lotto Park zal spelen. We bedanken RSC Anderlecht, de gemeente Anderlecht en de politiediensten voor de steun en medewerking. En we rekenen op onze fans om er een groot feest van te maken op 16 maart in het Lotto Park. Bedoeling is ook om enkel de zitplaatsen in gebruik te nemen en zo de staanplaatsen achter de doelen niet te gebruiken. Informatie over verdere organisatie en ticketprijzen volgt zo snel mogelijk na de loting van 24 februari”, laat Union SG weten via het officiële kanaal.
“We zijn OHL en de stad Leuven heel dankbaar voor de afgelopen vier Europese wedstrijden aan Den Dreef. Maar voor onze club en vooral supporters is het belangrijk om dichter bij huis te spelen, in onze stad. Dat maakt de zaken ook organisatorisch makkelijker”, aldus CEO Philippe Bormans.
ℹ️ L’Union jouera son match à domicile en 1/8e de finale de l’Europa League le 16 mars 2023 au Lotto Park.
ℹ️ Union speelt haar thuismatch in de 1/8e finale van de Europa League op 16 maart 2023 in het Lotto Park.
🔗 https://t.co/fAi9Fb9Ji3#UEL pic.twitter.com/eDOk4dD39C
— Royale Union Saint-Gilloise (@UnionStGilloise) December 19, 2022
LEES OOK: Union krijgt boete en tikt eigen fans op de vingers