Van Bommel baalt: “Vandaag zien wij af”

10-05-2024 07:03
-
Geschreven door Redactie
Van Bommel baalt: “Vandaag zien wij af”

Vorig seizoen bekerwinnaar en kampioen. Antwerp kon de Beker van België opnieuw in de wacht slepen, maar Union haalde het met 1-0. Mark van Bommel stapte teleurgesteld van het veld.

De Nederlandse trainer hoopte afscheid te kunnen nemen met een mooie prijs. “We maken nu mee wat Union vorig jaar meemaakte in de competitie. Vandaag zijn wij degenen die afzien”, stelde Van Bommel op de persbabbel.

“De beslissing viel op een stilstaande fase, maar voor de rest deed Union weinig met de bal. Deze nederlaag is daarom des te pijnlijker.”

Antwerp bengelt onderaan in Play-off 1 en zal als nummer zes het seizoen afsluiten. Nog een teleurstelling. Mark van Bommel wil het niet over een mislukt seizoen hebben.

“We wonnen een prijs met de supercup, speelden de Champions League. Dan zijn er héél veel teams die een slecht jaar meemaakten”, klonk het bij Sporza. “Ik kreeg veel appjes van andere trainers die heel graag in deze bekerfinale hadden willen staan. Veel teams zouden vandaag graag in onze schoenen staan.”

LEES OOK: Alderweireld: “Antwerp blijft altijd bestaan”

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Trainerskerkhof JPL 2024/2025: 29 coaches

Trainerskerkhof JPL 2024/2025: 29 coaches

Vier trainers in één seizoen. Cercle Brugge kaapt daar geen record mee weg. In het...

VIDEO: STVV viert het behoud

VIDEO: STVV viert het behoud

Een gelijkspel in Kortrijk, een nederlaag van Cercle Brugge. STVV bleef zo eerste in de...

Union kampioen als… Club Brugge kampioen als…

Union kampioen als… Club Brugge kampioen als…

Met een 0-1 zege in Anderlecht staat Union een stap dichter bij de landstitel. Als...

Christos Tzolis bepalend in titelstrijd

Christos Tzolis bepalend in titelstrijd

Union, Club Brugge of toch nog Racing Genk, de titelstrijd in de Jupiler Pro League...