Van Bommel kan langer blijven: “We hebben een klik”

01-06-2023 10:58

Van Bommel kan langer blijven: “We hebben een klik”

Antwerp eindigde vorig seizoen op de vierde plaats. Brian Priske mocht zijn spullen pakken. Mark van Bommel leidde de Great Old al naar een prijs: de Beker van België. Zondag kunnen ze na 66 jaar terug kampioen spelen.

Mark van Bommel heeft een belangrijk aandeel in dat verhaal. De Nederlander wist een goede organisatie op het veld te brengen. Als het moet kan Antwerp zakelijk spelen, als het kan trekken ze ten aanval. Zijn tactisch verhaal en ‘people management’ vallen in de smaak.

De voormalige trainer van VfL Wolfsburg en PSV ligt nog een jaar onder contract. Antwerp FC heeft plannen. “Het winnen van de Belgische titel zal niets veranderen”, verklapt CEO Sven Jaecques bij Het Laatste Nieuws. “De manier waarop hij werkt en wat hij al bereikt heeft is fantastisch. We hebben echt een klik. De sfeer is goed, en het zou echt ideaal zijn om zondag de titel te winnen alvorens aan de slag te gaan.” Antwerp wil Van Bommel een verbeterd contract aanbieden.

LEES OOK: Boskamp verwacht zondag ‘tijgers’

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Op 5 januari 2024 begint de wintermercato in België. Op 1 februari volgt de Transfer...

Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk

Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk

KV Kortrijk gooide Edward Still op straat en moet op zoek naar de vijfde trainer...

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

Lon Polleunis speelde zich bij STVV en RWDM in de kijker, won in 1968 de...

Koita en Kums staan op 1

Koita en Kums staan op 1

Aboubakary Koita lukte een hattrick tegen Racing Genk en komt zo aan zes doelpunten. De...

STVV’er Rein Van Helden was ballenjongen bij KRC Genk

STVV’er Rein Van Helden was ballenjongen bij KRC Genk

Derbytime voor KRC Genk en STVV. De bal gaat zondag om 13u30 aan het rollen...