Van der Elst heeft transferadvies voor De Bruyne

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? ‘KDB’ wordt gelinkt aan een transfer naar Saoedi-Arabië. Analist Franky Van der Elst bespreekt de mogelijke opties.
De Bruyne gaat zijn laatste contractjaar in bij Man City. Hij speelt sinds de zomer van 2015 bij The Citizens. Komt er een verlenging aan of vertrekt hij deze zomer?
Volgens Franky Van der Elst behoort een transfer naar een (Europese) topclub ook nog tot de mogelijkheden. “Het kan wel eens verfrissend zijn, onder een andere coach in een andere competitie. Het is min of meer zijn laatste kans om zo’n stap nog te zetten. Naar Saudi-Arabië kan hij binnen twee jaar nog trekken. Maar de stap zetten naar bijvoorbeeld La Liga, dat moet dan wel nu gebeuren”, aldus Van der Elst in ‘Sjotcast’, de podcast van Het Nieuwsblad.
“Hij kan overal voetballen, het gaat nu om wat hij wil. Wil hij voor prestige gaan, of zegt hij dat het genoeg is geweest en gaat hij naar zijn portemonnee kijken?”, besluit Van der Elst.
LEES OOK: De officiële rugnummers van de Rode Duivels op het EK