Van der Elst vreest voor Lukaku

14-11-2023 09:54
-
Geschreven door Redactie
Van der Elst vreest voor Lukaku

Romelu Lukaku nam een prima start bij AS Roma. Hij kwam match na match tot scoren. De motor sputtert echter.

“In vier wedstrijden liet hij één wapenfeit optekenen: de winning goal tegen Lecce”, klinkt het streng bij La Gazzetta dello Sport. “Het is alsof de wedstrijd tegen Inter de reus heeft geveld. Maar in de derby tegen Lazio kreeg hij weinig steun en moest hij vaak teruglopen om de bal te gaan ophalen.”

Lukaku heeft al bijzonder veel kritiek moeten slikken in de Italiaanse pers en dus ook nu weer. Franky Van der Elst is het daar niet mee eens. “Toen ik het las op mijn bed vanochtend dacht ik: dat vind ik wel overdreven”, klinkt het in Het Nieuwsblad. “Akkoord, hij speelde geen goeie match. Het was niet genoeg. Maar dat ze hem dan meteen de slechtste van het veld noemen, wil misschien ook wel wat zeggen over zijn status in Italië. ’t Is een hoge boom, die vangt veel wind. En bij zo’n belangrijke match zit er natuurlijk een vergrootglas op.”

Van der Elst vreest ook een beetje voor de toekomst. “Lukaku gaat nog wel goals maken dit seizoen, maar ik denk niet dat het collectief van Roma goed genoeg is om hem een comfortabel seizoen te laten spelen. Het is toch vooral een gebrek aan kwaliteit, hoor.”

LEES MEER OVER:

AS Roma

Romelu Lukaku

Serie A

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

De titelstrijd lijkt tussen Racing Genk en Club Brugge te gaan. Toby Alderweireld hoopt dat...

IN BEELD: Het nieuwe Camp Nou van FC Barcelona

IN BEELD: Het nieuwe Camp Nou van FC Barcelona

FC Barcelona hoopte dit seizoen het Estadi Olimpic Lluis Companys terug te kunnen ruilen voor...

Massa vuurwerk bij AA Gent – Anderlecht (VIDEO)

Massa vuurwerk bij AA Gent – Anderlecht (VIDEO)

De sfeergroepen van KAA Gent hadden bij de thuismatch tegen RSC Anderlecht een massa vuurwerk...