Vanaken gaat nu voor 6 op 6

Club Brugge versloeg Racing Genk met 2-0 en telt nog slechts één punt minder. Hans Vanaken gaat tegen Union en Westerlo voor de volle pot.
“Die penalty was het kantelmoment. Het is zowat de enige kans die zij vandaag gekregen hebben. We zijn blij dat Simon die pakte en je voelde dat het momentum toen draaide. Ook al waren we ook daarvoor al de ploeg met de meeste kansen, aan de rust had zeker al 1-0 of 2-0 moeten staan”, stelde Hans Vanaken na afloop.
“Na de penalty hebben we onszelf niet verloren in de emotie en zijn we ons plan blijven uitvoeren. Uiteindelijk zijn we daarvoor beloond. Die vrije trap bij de 2-0? Dat was een ingeving van het moment. Skov Olsen stond vrij en met zijn traptechniek moet ik niet twijfelen om de bal af te geven.”
“Wij willen zoveel mogelijk punten pakken voor de play-offs. Voor Nieuwjaar willen we nog 6 op 6 pakken en met een leuk gevoel de winterstop ingaan. 12 matchen op rij niet verliezen is goed. Dat zie je ook aan de ploeg, het vertrouwen en gevoel zit perfect bij iedereen. Hopelijk kunnen we dat nog twee wedstrijden volhouden.”