Vanaken liever niet naar Kazachstan
Club Brugge zit opnieuw in de League Phase van de Champions League. Hans Vanaken liet zich gelden tegen RB Salzburg en Rangers FC en kijkt uit naar de loting in Monaco.
LEES OOK: Nicky Hayen geniet: “Een geslaagde avond”
“Het is mooi wat we verwezenlijkt hebben in de voorrondes. Salzburg en Rangers zijn niet van de minste. Je moet het maar doen als groep, en dat hebben we gedaan, stelde Hans Vanaken na de 6-0 zege tegen de Schotse recordhouder in het Jan Breydelstadion.
“Er zijn een aantal ploegen die we nog niet gehad hebben. Het zou leuk zijn om eens een nieuw team te loten, maar we zien morgen wel wat het brengt. Wat het ook zal zijn, het is weer mooi dat we erbij zijn.” Hans Vanaken trekt wel liever niet naar Almaty in Kazachstan.
Vandaag kennen ze de tegenstanders in de League Phase. Zondag volgt een trip naar KAA Gent in de Jupiler Pro League. “Er volgt een belangrijke wedstrijd zondag, dat klopt. Maar dit mogen we wel nog even vieren.”
LEES OOK: 7e keer in 8 jaar voor Club Brugge