Vanden Borre dient klacht in tegen Duchâtelet

23-02 12:19

Vanden Borre dient klacht in tegen Duchâtelet

Het spel zit op de wagen. Roland Duchâtelet diende bij het parket van Brussel klacht in tegen Anthony Vanden Borre, Ilombé Mboyo, RSC Anderlecht, KRC Genk en Mogi Bayat vanwege matchfixing in het seizoen 2013/2014. Anderlecht, drie supporters, Paul-José Mpoku en Jelle Van Damme ondernamen ook stappen. Ilombé Mboyo vloog buiten bij KAA Gent. Anthony Vanden Borre stapt nu ook naar de rechtbank.

Duchâtelet maakte informatie over aan het parket. Daaruit zou moeten blijken dat RSC Anderlecht het spel niet eerlijk speelde in het seizoen 2013/2014. Matchfixing met dure horloges als vergoeding of motivatie. Anthony Vanden Borre zou op 11 mei 2014 enkele uurwerken hebben uitgedeeld aan spelers van KRC Genk. De Limburgers sloegen in die uitmatch tegen Anderlecht een belabberd figuur. Bij de volgende match, tegen Club Brugge, stonden er leeuwen op het veld.

7 sur 7 meldt dat Anthony Vanden Borre een klacht heeft neergelegd tegen Roland Duchâtelet, die toen voorzitter en eigenaar van Standard Luik was. Maakt Duchâtelet zich schuldig aan smaad en laster?

“De beschuldiging van de heer Duchâtelet is duidelijk bedoeld om de carrière en het imago van de heer Vanden Borre te schaden”, aldus zijn advocaat. Steekspel “Dit is onaanvaardbaar. Deze beschuldiging is vals, verstoken van alle waarheid en lasterlijk.”

LEES OOK: Mboyo dient klacht in tegen Duchâtelet

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Op 5 januari 2024 begint de wintermercato in België. Op 1 februari volgt de Transfer...

Club Brugge heeft meerdere werkpunten

Club Brugge heeft meerdere werkpunten

Na het gelijkspel tegen STVV gaf Ronny Deila mee dat Club Brugge voldoende kansen had...

FOTO’S: Optocht jeugdspelers KRC Genk

FOTO’S: Optocht jeugdspelers KRC Genk

Voor de derby tussen Racing Genk en STVV konden de toeschouwers kennismaken met de spelers...

Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk

Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk

KV Kortrijk gooide Edward Still op straat en moet op zoek naar de vijfde trainer...

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

Lon Polleunis speelde zich bij STVV en RWDM in de kijker, won in 1968 de...