Vandenbempt: “Blijkbaar alleen bij beslissingen in het voordeel van Anderlecht”

22-04-2024 09:59
-
Geschreven door Redactie
Vandenbempt: “Blijkbaar alleen bij beslissingen in het voordeel van Anderlecht”

Brian Riemer stormde de spelerstunnel in, ging bijna Dimitri De Condé te lijf en haalde op de persbabbel zwaar uit naar scheidsrechter Jonathan Lardot. Peter Vandenbempt fluit de Deense trainer terug.

“Het was geen schandelijke penalty”, stelt Peter Vandenbempt bij Radio 1. “Het was er een, zoals Wouter Vrancken ook zei, die voetballiefhebbers liever niet gefloten zien worden. Unfair en tegen de geest van het spel. Maar de scheidsrechter moet volgens de regels fluiten.”

“Ik herinner me dat Brian Riemer na de discussie rond de rode kaart voor Owen Wijndal van Antwerp op de openingsspeeldag zei dat hij zich had voorgenomen te vertrouwen op het oordeel van de vijf professionals, die een beslissing zouden nemen. Blijkbaar zal dat enkel bij beslissingen in het voordeel van Anderlecht zijn.”

“Iemand moet het ventieltje bij de coach van Anderlecht opendraaien want het hoofd koel houden wordt belangrijk de komende weken”, merkt Vandenbempt op.

LEES OOK: Riemer krijgt geen gelijk van ex-scheidsrechters

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League, met 26 mei...

Top 10 speelminuten in JPL

Top 10 speelminuten in JPL

De reguliere competitie ligt achter de rug. Goed voor 2.700 speelminuten. Slechts drie doelmannen en...

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

Domenico Tedesco maakte zich vaak niet populair met zijn selectiepolitiek en tactische keuzes. Pakt zijn...

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

De kaarten zijn nog niet geschud. Het verleden leert dat er nog veel kan gebeuren...

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Racing Genk komt als ‘numero uno’ aan de start van Play-off 1, ook gekend als...