Vandenbempt: “Anderlecht volwaardig titelkandidaat”
RSC Anderlecht pakte de volle buit op bezoek bij aartsrivaal Club Brugge. Het werd 1-2 in het Jan Breydelstadion. Analist Peter Vandenbempt ziet een titelkandidaat in paars-wit.
Via Ferran Jutgla kwam de thuisploeg op voorsprong in de eerste helft. Met dank aan invallers Luis Vazquez en Nilson Angulo ging RSCA finaal nog op en over Club (1-2).
“In de wedstrijd tegen Club Brugge moest Anderlecht laten zien dat het een volwaardige titelkandidaat is. En dat heeft het met verve gedaan. Anderlecht heeft zich in Jan Breydel gepresenteerd als een echte topploeg”, aldus Peter Vandenbempt tegenover Sporza.
“Niet afwachtend, in een laag blok of loerend op de counter – zoals het dit jaar wel eerder heeft gedaan in topwedstrijden zoals tegen Gent en Genk (thuis). Maar deze keer toonde het lef.”
“Ondanks de pech van de twee afgekeurde doelpunten, toonde het zich gewoon beter dan Club Brugge. Het voetbalde vlotter, was scherper in de duels … Al bij al dus zeker een verdiende overwinning.”
Zondag neemt RSCA het in eigen huis op tegen KAS Eupen. Nadien treft het nog RWDM (uit) en KV Kortrijk (thuis).
LEES OOK: Vertonghen ziet 4 mogelijkheden in België