Vandenbempt gelooft in stunt tegen Spanje
De Rode Duivels nemen het vrijdag in de kwartfinales op tegen Spanje. Analist Peter Vandenbempt schat de kansen op een stunt in.
Na een knalprestatie tegen de VS (1-4) staan de Rode Duivels vrijdag in de kwartfinale tegen Spanje. “Het doel is bereikt”, stelt Peter Vandenbempt tegenover Sporza. “Maar ik denk dat in de groep van de Duivels het besef begint te leven dat de kwartfinale tegen het ijzersterke Spanje niet noodzakelijk het eindpunt hoeft te zijn.”
De analist vindt de Spanjaard favoriet, maar gelooft toch in een stunt. “Op papier ligt Spanje buiten het bereik van België, maar Spanje is nog niet op zijn beste niveau. En aan de andere kant hebben de Duivels een enorme boost gekregen. Volgens mij is er dus een reële kans om voor stuntwerk te zorgen.”
“Kijk, de voorbije weken is vaak de vergelijking gemaakt met Mexico ’86. Ook toen was Spanje in de kwartfinale de tegenstander. We moeten dus op zoek gaan naar de volgende Ceulemans of Van der Elst. Ik ben er op zijn minst van overtuigd dat België een sterke wedstrijd zal spelen.”
LEES OOK: Grappige beelden: Rode Duivels dansen als Trump (VIDEO)