Vandenbempt: “Met Lukaku was het anders geweest”
De Rode Duivels creëerden kans op kans tegen Noord-Macedonië. Een doelpunt maken lukte echter niet. Analist Peter Vandenbempt denkt dat het met recordtopschutter Romelu Lukaku wél prijs was geweest.
79% balbezit, 25! doelpogingen waarvan 5 tussen de palen. Jérémy Doku rolde de rechterflank van Noord-Macedonië keer op keer op. Maar scoren lukte niet voor de Rode Duivels. Peter Vandenbempt zag waarom.
“Het lag vaak aan de laatste pass of een gebrek aan overzicht”, merkte analist Peter Vandenbempt op bij Sporza. “Maar ik miste vooral scherpte in de box bij de jongens voorin. Trossard en de ingevallen Openda waren te weinig aanwezig. Ik ben er zeker van dat het met Lukaku anders was geweest. Die had ongetwijfeld een paar keer op de goede plek gestaan.”
LEES OOK: Doku kijkt naar zichzelf