Vandenbempt na KV Mechelen-Anderlecht: “Een openlucht discotheek”
Dolle taferelen Achter de Kazerne. Myron Van Brederode trapte in de 91e minuut raak tegen Anderlecht. Na acht minuten extra tijd vloog het dak eraf.
“Wàt een spanning”, stelde Peter Vandenbempt bij Radio 1. “Wat een emotierijke avond. Na al die jaren proberen zijn ze bij de zeventiende editie erbij in de Champions Play-offs. Op de mooist mogelijke manier, helemaal op het einde van de match.”
“KV Mechelen zit in Play-off 1. Het is een openlucht discotheek geworden, waarbij iedereen uit zijn dak gaat. Dit is het absolute summum voor het nieuwe KV Mechelen. Chapeau voor Fred Vanderbiest en zijn jongens.”
- Malinwa telt 45 punten en wipt over Anderlecht naar de vierde plaats.
- De nummer zeven Racing Genk telt vier punten minder.
- Er is nog slechts één speeldag in de reguliere competitie.
Wat. Een. Goal. In. Deze. Finale. Geniet van PO1, @derossemagier en andere kakkers! Vanderbiest coach van het jaar.#kvmand
— Koen (@KoenVanderElst) March 15, 2026
HISTORY IS MADE. ✨ pic.twitter.com/whbzSyT2nC
— KV Mechelen (@kvmechelen) March 15, 2026
🎇 | C'est la fête à Malines ! 🎊🔥 #KVMAND pic.twitter.com/eTthlECYNj
— DAZN Belgique (@DAZN_BEFR) March 15, 2026