Vandenbempt stelt keepersplan Mignolet-Jackers in vraag
Simon Mignolet maakte een goede indruk tegen Union en Racing Genk. Nicky Hayen voorziet in augustus echter een beurtrol bij de keepers.
“We hebben een heel duidelijk plan gemaakt met onze doelmannen”, legde de trainer uit na de 2-1 zege tegen Racing Genk. “We hebben potentieel elf wedstrijden in augustus en zij weten perfect welke matchen ze zullen spelen.”
“Ze hebben allebei een erg goede voorbereiding achter de rug, dus ze zullen zowel Simon Mignolet als Nordin Jackers speelgelegenheid krijgen. Na de interlandbreak begin september zullen we de situatie herbekijken.”
Toekomst
Mignolet hield voor de start van het seizoen een pleidooi tot duidelijkheid. Hij stelt zich nu diplomatisch op. “Het is vooral belangrijk dat Club Brugge succesvol is, en niet Simon Mignolet. En daar zal ik altijd mijn steentje aan bijdragen. Ik kan in de wedstrijden die ik speel alleen maar tonen dat ik klaar ben.”
“Ik snap ook dat de club niet alleen naar vandaag, maar ook naar de toekomst kijkt. Er zal ook gekeken moeten worden wat er na mij komt.”
Timing
Het is zeer opmerkelijk dat Nicky Hayen na de wedstrijd vertelde dat er een plan is om te gaan roteren met zijn doelmannen. En het is eigenlijk vervelend dat Simon Mignolet uitgerekend nu met een topprestatie uitpakt”, stelt Peter Vandenbempt bij Radio 1. “Vorige week heeft hij ook Club de Supercup bezorgd met een cruciale redding. Daardoor begrijpt de buitenwereld er nog minder van.”
“Je creëert onrust en onzekerheid. Mignolet heeft al een paar keer aangegeven dat hij graag duidelijkheid wil. Bij mijn weten is van roteren nog geen enkele doelman beter geworden.”
“Mignolet heeft al meermaals bewezen dat hij internationale klasse heeft. Van Jackers moeten we als hij nummer 1 wordt dat nog vaststellen”, merkt Vandenbempt nog op.