Vandenbempt zag STVV wel voetballen tegen Racing Genk

De derby tussen STVV en Racing Genk eindigde op 2-2. Bernd Hollerbach gaf na afloop aan trots te zijn op zijn spelers. Wouter Vrancken wees naar enkele potige duels en gaf aan dat zijn ploeg beter kon doen bij de twee Truiense doelpunten. “We hebben hier punten laten liggen”, stelde de Genkse coach. Peter Vandenbempt is het daar niet helemaal mee eens.
“Het was een heel matige wedstrijd, met veel slordigheden en spelonderbrekingen, en nauwelijks doelgevaar”, geeft Vandenbempt mee bij Radio 1. “Wouter Vrancken had gelijk dat Sint-Truiden er een paar keer over was gegaan. Die knie in de rug van Castro was smerig. Maar STVV had wel meer verdienste dan dat. Die tegengoals zomaar herleiden tot Genkse fouten, zoals trainers dat vaak doen, vind ik ook te simpel.”
“Ik heb eigenlijk ook maar één echt goede safe van een doelman gezien en dat was dan toch Maarten Vandevoordt. Dus neen, de leider heeft al veel beter gedaan dan op Stayen. Ik vond het ook opvallend dat Sint-Truiden, toen Hollerbach Koita en Hara inbracht, toonde ook een stukje te kunnen voetballen.”
Bij Racing Genk keken ze inzake dat potige spel naar de arbitrage en de VAR. Peter Vandenbempt vindt dat ze bij STVV ook reden tot klagen hebben. “Bij de 1-2 maakte Ally Samatta een overduidelijke haakfout. Die bleef onbestraft. De VAR gaf ook daar weer niet thuis.”
LEES OOK: Vrancken scherp over het spel van STVV
