Vandenbempt ziet Anderlecht groeien: “Er is hoop”

De finale van de Beker van België komt eraan. Anderlecht droomt al weken van een feestrijke voetbaldag in het Koning Boudewijnstadion. Club Brugge is echter de tegenstander.
“Anderlecht lijkt net op tijd aan de beterhand te zijn met het oog op de bekerfinale van komende zondag”, blikt Peter Vandenbempt vooruit bij Radio 1. “Club Brugge blijft de grote favoriet voor de bekerfinale, maar Anderlecht staat opnieuw goed te voetballen: met korte combinaties en meer vertrouwen. Vaardige spelers zoals Hazard staan er opnieuw en ook Verschaeren, Dolberg en Edozie vinden elkaar weer beter. Zij blijken weer goed te kunnen voetballen.”
“Niet dat er al te veel kansen uit voortkwamen, maar Anderlecht zet alleszins een stap vooruit. En 7 op 9 zonder een tegendoelpunt helpt ook om hoop te koesteren. Een kanttekening: gisteren had Anderlecht wat geluk. Gent liet opvallend veel kansen benut om missers van de paars-witte verdediging af te straffen. Club Brugge gaat dat niet laten liggen.”