Vandenbempt ziet Club Brugge groeien

Club Brugge ging met een 0-3 voorsprong de rust in. Het was echter geen over en uit want Antwerp scoorde twee keer. Volgens Hans Vanaken ging het te gemakkelijk in de eerste helft en kroop dat in de hoofdjes.
Na een 2-0 zege tegen Anderlecht werd het 2-3 bij Antwerp. Met die zes op zes blijft Club Brugge op vier punten van Racing Genk. Zondag volgt een onderling duel in het Jan Breydelstadion. Hoogspanning ten top.
“Club had het ook wat anders aangepakt, wat afwachtender dan tegen Anderlecht. En Antwerp begon enthousiast en scherp, maar plots was het weer het Club vanuit de Champions League”, stelde Peter Vandenbempt bij Radio 1. “Het maakte alles dodelijk efficiënt af.”
“Nilsson was trouwens goed in het meevoetballen, Jutgla blijft z’n hoge vorm aanhouden en Tzolis is weer op niveau. Dus het verschil in kwaliteit vond ik héél erg groot. Zeker in het eerste uur. Ik blijf het herhalen: het zijn play-offs met twee snelheden”