Vandenbempt ziet tijd en ruimte voor Anderlecht

10-02-2025 10:57
-
Geschreven door Redactie
Vandenbempt ziet tijd en ruimte voor Anderlecht

Anderlecht versloeg Antwerp met 2-0 en neemt de vierde plaats over. Ze zitten ook nog in de Europa League en kwalificeerden zich voor de finale van de Beker van België.

Twee zeges tegen Antwerp, dat schept rust en vertrouwen. “Er zat veel druk op de twee wedstrijden van Anderlecht – in de competitie en de beker – tegen Antwerp en het werd twee keer een succes”, stelt Peter Vandenbempt bij Radio 1. “Die bekerkwalificatie was van het allergrootste belang. Al was niemand echt blij – zeker de supporters niet – met de manier waarop Anderlecht zich kwalificeerde. Met de billen toe. Maar goed, dat deed er even niet toe.”

“Het was een goede vierdaagse voor Anderlecht en daardoor is er rust gekomen en heeft de ploeg enige tijd en ruimte gekregen om te groeien richting de play-offs, want er is toch nog ruimte voor progressie.”

LEES OOK: Rits en Simic veroordeeld tot invallersrol?

Nieuwsbrief

Specials

Wat is er van Brahimi, Lapoussin en Lamkel Zé?

Wat is er van Brahimi, Lapoussin en Lamkel Zé?

Kwaliteit is één, rendement is twee. In het seizoen 2024/2025 toonden Bilal Brahimi, Loïc Lapoussin...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

De laatste loodjes kunnen zwaar wegen. Op Transfer Deadline Day regende het nog in- en...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Transfer Deadline Day in België verliep hectisch: 530 transacties, 275 inkomend, 255 uitgaand. De...

Valse start voor Meijer en Verschaeren

Valse start voor Meijer en Verschaeren

De clubs stonden niet in de rij. Yari Verschaeren koos voor Sampdoria Genua. Niet in...

LIVE | Transfer Deadline Day in België

LIVE | Transfer Deadline Day in België

Transfer Deadline Day. Op donderdag 3 september klokslag 23u59 eindigde de zomermercato in de Jupiler...