Vandenhaute stuurt zijn kat
De Raad van Bestuur van RSC Anderlecht komt vrijdag samen. Het belangrijkste agendapunt: Wouter Vandenhaute stelt zijn mandaat als voorzitter ter beschikking. De aandeelhouder annex bestuurslid zal niet op die meeting aanwezig zijn.
Hoofdaandeelhouder Marc Coucke gaf al aan voor een ontslag van de voorzitter te stemmen. Wouter Vandenhaute mag niet meestemmen over zijn positie en verkiest de samenkomst van de Raad van Bestuur links te laten liggen. Hij vertoeft al enkele dagen in het Zwitserse Genève.
Vandenhaute is met de vennootschap Mauvavie aandeelhouder bij Anderlecht. Zijn vennoten Geert Duyck en Thomas Van Den Spiegel zullen wel van de partij zijn.
Wouter Vandenhaute stelde in een open brief dat Anderlecht er zowel sportief als financieel beter voor staat dan velen denken. Anderlecht zou snel terug mee kunnen strijden voor de prijzen. Hij haalde in dat schrijven ook uit naar Marc Coucke, die te weinig steun en vertrouwen had geboden.