Vandevoordt niet als kat en hond

18-03-2025 08:53
-
Geschreven door Redactie
Vandevoordt niet als kat en hond

Maarten Vandevoordt tekende een meerjarig contract bij RB Leipzig en bleef nog een seizoen om extra ervaring op te doen. Vorige zomer maakte hij de overstap. Dat valt voorlopig tegen.

De 23-jarige Truienaar staat er in de schaduw van Péter Gulácsi. Marco Rose liet Maarten Vandevoordt slechts twee keer opdraven in de Bundesliga. In de DFB Pokal zit hij aan drie matchen, in de Champions League aan twee duels. In die zeven wedstrijden kreeg Vandevoordt vijf ballen binnen. Er hoorden wel drie clean sheets bij.

Marco Rose blijft voor de 34-jarige Peter Gulacsi als eerste keeper kiezen. De Hongaarse international speelt al sinds 2015 bij RB Leipzig en ligt er nog tot midden 2026 onder contract.

“Ik heb een goede verstandhouding met Gulacsi, dat maakt het alleen maar makkelijk. Het is niet de bedoeling dat we leven als kat en hond”, stelt Maarten Vandevoordt tegenover Het Belang van Limburg. “Hij is nu eenmaal goed bezig, dus is het ook logisch dat hij speelt. Hij is bovendien iemand met een fantastische carrière en een keeper met een schat aan ervaring.”

Van de nummer één bij KRC Genk tot tweede keeper bij RB Leipzig. Maarten Vandevoordt geeft de strijd niet op. “Ik ben nog completer geworden. We werken elke dag hard aan de details om nog vooruitgang te boeken.”

De selectie voor de Rode Duivels betekent een mentale opsteker voor de doelman. Rudi Garcia koos ook voor Thibaut Courtois, Matz Sels en Senne Lammens. (DC)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door DAZN Belgium (@dazn_be)

Nieuwsbrief

Specials

EXCL. Van Club Brugge naar de Westelse puzzel: Cisse Sandra tevreden

EXCL. Van Club Brugge naar de Westelse puzzel: Cisse Sandra tevreden

Nul op negen. Twaalf doelpunten tegen, drie voor. Dat zag er niet goed uit voor...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2026/2027 België JPL

Op 29 december zwaaien de deuren van de transfermarkt in Italië al open. De Belgische...

Kaye Furo te vroeg vertrokken bij Club Brugge?

Kaye Furo te vroeg vertrokken bij Club Brugge?

Hij kwam pas piepen bij de eerste ploeg van Club Brugge. De cijfers spreken voor...

OPINIE: Graag wat verder kijken dan Manchester City!

OPINIE: Graag wat verder kijken dan Manchester City!

115 aanklachten vanwege financieel gesjoemel. In een periode van negen jaar zouden Manchester City voor...

3 spelers Belgische clubs bij 60 grootste talenten ter wereld

3 spelers Belgische clubs bij 60 grootste talenten ter wereld

De Britse krant The Guardian publiceerde zijn jaarlijkse lijst met 60 grootste talenten in het...