Vandewalle kijkt uit naar reactie Tzolis
Geen Gouden Schoen voor Christos Tzolis. Ook geen vierde exemplaar voor Hans Vanaken. De meeste stemmen gingen naar Ardon Jashari, die slechts halfweg dat jaar in Italië ging voetballen.
“Hoe zal de MVP van Club Brugge reageren?”, vraagt Ludo Vandewalle zich af in Het Nieuwsblad. “De legendarische teleurstellingen van ooit even grote favorieten zoals Luc Nilis (die hem nooit won), Lorenzo Staelens (die hem pas later won) en Noa Lang (die dan maar poneerde dat hij in ons land niets meer had te leren) hadden zelfs weken invloed op hun prestaties.”
Peter Vandenbempt verwacht ook dat er mentaal oplapwerk aan te pas zal komen bij Club Brugge. Christos Tzolis verliet het Gouden Schoen Gala met spoed. “Ja, ik ben teleurgesteld”, gaf hij nog kort mee. De teleurstelling stond op zijn gezicht af te lezen.
“De kans dat Tzolis ooit nog zal winnen, is klein”, stelt Vandewalle. “Of het moet zoals Jashari op basis van één stemronde zijn. De mogelijkheid dat de Jupiler Pro League hem na dit seizoen kwijt is, is jammer genoeg groot.”
LEES OOK: Degryse begrijpt keuze voor Jashari