De Witte over Vanhaezebrouck: “Terug vol adrenaline”

14-02-2024 18:56
-
Geschreven door Redactie
De Witte over Vanhaezebrouck: “Terug vol adrenaline”

KAA Gent verkocht in de afgelopen winterse mercato voor bijna 50 miljoen euro aan spelers. Het transferbeleid blijkt een negatief effect te hebben op de prestaties in de Jupiler Pro League. Ivan De Witte vertelt over hoofdtrainer Hein Vanhaezebrouck en de aanhoudende ambities van Gent.

Ondanks dat Gent een andere selectie heeft na de wintermercato, vindt De Witte niet dat de ambities van De Buffalo’s moeten worden bijgesteld. “Ik vind dat we nog altijd met veel enthousiasme en vooral veel geloof naar de volgende matchen moeten toeleven”, citeert Sporza De Witte.

De Witte reageert ook op Vanhaezebrouck, de hoofdtrainer van Gent maakte het afgelopen weekend een gelaten indruk. “Ik denk dat hij nu al weer vol adrenaline en energie zit om de volgende wedstrijden vol geloof aan te pakken”, aldus De Witte.

De Witte vertelt verder dat hij geen donderpreek kwam geven bij de selectie van Gent na de tegenvallende resultaten in de Jupiler Pro League. “Ik ben vorige week al in de kleedkamer geweest. Dat mag je niet te veel doen, anders heeft het geen zin”, meent De Witte.

De Witte sluit af door terug te blikken op de laatste match tegen Cercle Brugge. Er werd thuis met 1-2 verloren, terwijl Cercle Brugge lange tijd met 10 man stond. “Je kunt ook moeilijk zeggen dat er tegen Cercle Brugge geen inzet was. Veel inzet, maar ook veel pech”, besluit De Witte.

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

KRC Genk mag in de spiegel kijken: probleem in aanval

KRC Genk mag in de spiegel kijken: probleem in aanval

Racing Genk verkocht Tolu Arokodare en haalde er Aaron Bibout en Jusef Erabi voor respectievelijk...

VIDEO Interview Wouter Vrancken: “Niet zakken”

VIDEO Interview Wouter Vrancken: “Niet zakken”

2025 bracht veel moois voor Wouter Vrancken: STVV in eerste gehouden, dit seizoen op de...

Pijnlijke cijfers voor KRC Genk

Pijnlijke cijfers voor KRC Genk

Racing Genk sloot het jaar 2025 af met een 3-5 nederlaag tegen Club Brugge. De...

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

“Na Nieuwjaar krijg je een totaal ander Club Brugge. Daar mag je zeker van zijn”,...