Vanhaezebrouck: “Tedesco neemt risico met Witsel”

Thomas Meunier viel tegen Luxemburg uit en revalideert in België. Axel Witsel liep in die match ook averij op. Jan Vertonghen en Arthur Theate hopen snel terug inzetbaar te zijn.
Domenico Tedesco lijkt geen gebruik te maken van de optie om nog een verdediger bij de kern te halen. “We zitten al niet dik gezaaid in verdedigers”, stelt Hein Vanhaezebrouck bij Sporza. “Tedesco maakte zijn keuze en dat is zijn goed recht. Hij zal vertrouwen hebben dat de geblesseerde spelers snel fit zijn.”
“Ik hoor echter dat Axel Witsel mogelijk nog een paar weken out is. Als het fout gaat, gaan ze dat Domenico Tedesco aanrekenen. Hij neemt daar een risico. Amadou Onana achteruit schuiven is allemaal goed en wel, maar dan mis je hem misschien op het middenveld.”