Vanhaezebrouck ziet probleem bij De Bruyne

31-01-2025 09:59
-
Geschreven door Redactie
Vanhaezebrouck ziet probleem bij De Bruyne

Kevin De Bruyne kwam aan de aftrap tegen Club Brugge. De Rode Duivel stak zich niet weg, maar hij wist weinig potten te breken. Hein Vanhaezebrouck vermoedt dat hij niet honderd procent fit is.

Volgens Vanhaezebrouck speelde De Bruyne op een te gelijkmatig tempo en kon hij onvoldoende infiltreren. “Ik twijfel er nog altijd aan of hij volledig fit is. Pubalgie, overbelasting van de buikspieren,… het moet zoiets zijn. Hij probeerde wel voor infiltraties te zorgen, maar het kwam er niet uit”, blikt hij terug in Het Nieuwsblad. Het juiste ritme terugvinden na een blessure is niet evident als de ploeg al wekenlang aan het zwalpen is.

“Zijn ploeg speelt ook niet goed en hij deelt mee in de klappen.” Vanhaezebrouck wijst naar Erling Haaland. “Wat moet je dan van Haaland vertellen? Die hebben we niet gezien. Hij kwam weinig in beeld, maar legde de bal compleet verkeerd af in de eerste helft en in de tweede helft miste hij een reuzekans.”

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

Speeldag 2 ligt achter de rug in de Champion’s Play-offs. Union en Club Brugge boekten...

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

William Balikwisha debuteerde op zijn negentiende bij Standard. In september 2020 was het aan zijn...

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Nog één keer op Stayen in actie komen, die wens ging niet in vervulling voor...

VIDEO: Kiest Wouter Vrancken voor Burgess, Leko en de VAR?

VIDEO: Kiest Wouter Vrancken voor Burgess, Leko en de VAR?

Christian Burgess of Brandon Mechele in je ploeg? Ivan Leko of Nicky Hayen? Kiest Wouter...