Vazquez scoort: “Een bevrijding”
RSC Anderlecht en KRC Genk deelden de punten (1-1). Luis Vazquez opende de score voor paars-wit. Het eerste doelpunt van het seizoen voor de Argentijn.
Na het vertrek van Kasper Dolberg wordt er naar Luis Vazquez gekeken voor paars-witte doelpunten. Tegen KRC Genk liet hij voor het eerst sinds de bekerfinale tegen Club Brugge nog eens de netten trillen.
“Ik ben heel gelukkig”, zei Vazquez na afloop bij Het Nieuwsblad. “Ik denk dat we het punt verdienen. Ik ben blij met mijn goal. Het was een belangrijk doelpunt voor mezelf en voor de ploeg. Met een man minder werd het moeilijker, maar we hebben goed gevochten en uiteindelijk toch dat punt over de streep getrokken.”
Voor Vazquez was het pas zijn eerste doelpunt dit seizoen. “Een bevrijding. Zelf werk ik keihard. Ook voor de ploeg. Maar als aanvaller mis je dat doelpunt echt. Dit is vooral een beloning voor al het werk dat ik erin gestoken heb.”
🎨 | Killian Sardella schildert de bal perfect op het hoofd van Luis Vázquez. 👌🙂↕️ #ANDGNK
Kijk NU naar de #JPL-hoogtepunten in de DAZN-app! 📲 pic.twitter.com/mPFQwUTmN3
— DAZN België (@DAZN_BENL) September 14, 2025
LEES OOK: Renard over transfers bij Anderlecht: “Geen beoordeling”