Verlinden schoot 6 duiven dood
5 op 36 in de competitie, Beerschot kon een opsteker in de Beker van België goed gebruiken. De 3-1 zege tegen tweedeklasser FC Luik smaakt zoet.
Thibaud Verlinden schoot vanuit alle hoeken naar doel. Meerdere pogingen vlogen hoog over. In de 56ste minuut was het wel raak. Goed voor de 2-0.
“Dit is een overwinning die deugd doet. Hier kunnen we op bouwen. Pluspunt is dat we geen goal op stilstaande fase tegen kregen. We hebben iets meer zoals vorig jaar gespeeld, met meer balbezit. Dan komt het leuke gevoel ook terug”, stelde Thibaud Verlinden bij Sporza. “Ik heb zelf vanavond zes duiven doodgeschoten met al mijn pogingen, maar de aanhouder wint (lacht).”
De strijd voor het behoud in de Jupiler Pro League primeert. Beerschot krijgt zondag AA Gent op bezoek. “Het zal vooral verdedigen worden, maar misschien kunnen we op de counter toeslaan”, blikt Verlinden vooruit. “Als het tegen Anderlecht kan, waarom dan niet tegen Gent?”
De Buffalo’s boekten een 7-0 zege tegen Union Rochefort. AA Gent staat op de vijfde plaats in de Jupiler Pro League (18 punten).