Vermeeren en El Khannouss geen 40 miljoen?

04-11-2023 10:58
-
Geschreven door Redactie
Vermeeren en El Khannouss geen 40 miljoen?

Volgens een makelaar van een Engels kantoor kan Antwerp zo’n 40 miljoen euro vangen voor Arthur Vermeeren. KRC Genk zou op een gelijkaardige som voor Bilal El Khannouss kunnen rekenen.

Het Laatste Nieuws legde zijn oor te luisteren bij een Belgische makelaar die stelt dat beide spelers eerder slechts 10 à 15 miljoen euro moeten kosten.

Een andere Belgische makelaar vindt dat Vermeeren wat gehypet wordt en hij schat El Khannouss veel hoger in dan hem. De makelaar in kwestie schat de waarde van Vermeeren in op amper 10 miljoen euro en 15 à 20 miljoen voor El Khannouss.

“Normaal gezien vertrek ik aan het einde van het seizoen”, zei de Marokkaan onlangs nog aan Eleven Insiders.

“Dat is ook wat er is afgesproken met de club. De juiste stap moet ik nog zien. Het sportieve project moet goed zijn, want ik moet spelen. Ik ga niet ergens naartoe om op de bank te zitten. Ik denk dat Duitsland of Spanje een goede volgende stap is.”

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Op 12 juni gingen de transfermarkten in Engeland en Schotland open. De Belgische Pro League...

AA Gent en Milicevic: complete ommezwaai in 86 dagen

AA Gent en Milicevic: complete ommezwaai in 86 dagen

24 maart 2025 – “Mijn vertrouwen in Danijel Milicevic is heel groot. Hij is een...

BEKIJK: Medische testen bij STVV

BEKIJK: Medische testen bij STVV

Maandag staat de eerste veldtraining voor het seizoen 2025/2026 op de agenda bij STVV. Wouter...

Top 10: nieuwe marktwaardes spelers in JPL

Top 10: nieuwe marktwaardes spelers in JPL

Club Brugge verwacht tientallen miljoenen euro’s op te halen op de transfermarkt. Bij Union of...