Vermeeren heeft geen spijt

07-06-2024 09:20
-
Geschreven door Redactie
Vermeeren heeft geen spijt

Kampioen en bekerwinnaar met Antwerp FC. Arthur Vermeeren behoorde op zijn 18e tot de smaakmakers in de Jupiler Pro League. Voetballen met je familie en vrienden in de buurt. Een week voor zijn 19e verjaardag mocht hij een shirt van Atlético Madrid aantrekken.

La Liga, de Champions League, een contract voor zes jaar, meer verdienen. In vijf maanden sprokkelde hij slechts 160 speelminuten. Arthur Vermeeren gaf toe dat zijn selectie voor het EK 2024 toch wel een verrassing was.

Bondscoach Domenico Tedesco gaf aan dat hij ook wat toekomstgericht wou denken. Arthur Vermeeren zijn tijd zou nog wel komen bij Atlético Madrid. De centrale middenvelder mocht tegen Montenegro broodnodige speelminuten opdoen. Wellicht zal hij ook tegen Luxemburg in actie komen.

Op die leeftijd al naar Atlético Madrid vertrekken, was dat wel de juiste zet? “Met alles wat ik nu weet, zou ik die stap opnieuw zetten”, citeert Het Nieuwsblad de voormalige jeugdspeler van Lierse SK en KV Mechelen.

“Ik was me ervan bewust dat het kon dat ik weinig zou spelen, maar je moet het toekomstgericht bekijken Ik heb een contract van zes seizoenen plus een optie voor een extra jaar getekend – dat is geen twee, drie of vier jaar. Ik ben er nog altijd honderd procent van overtuigd dat dit de goede beslissing was.”

LEES OOK: Lukaku via Saoedi-Arabië naar Anderlecht?

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

Op 1 januari 2025 zwaaiden de deuren van de transfermarkten in Duitsland, Frankrijk en Engeland...

Overzicht transferdeadlines: van 1 januari tot 29 april

Overzicht transferdeadlines: van 1 januari tot 29 april

Slechts zeven competities kozen voor de traditionele transfertermijn van 1 januari tot en met 31...

Titelstrijd met twee? Kalender KRC Genk en Club Brugge

Titelstrijd met twee? Kalender KRC Genk en Club Brugge

Anderlecht leed een 0-3 nederlaag tegen Club Brugge. Een titelstrijd met twee ploegen lijkt in...

Straffe cijfers voor KRC Genk

Straffe cijfers voor KRC Genk

Matte Smets pakte in de vijfde minuut een rode kaart. Met tien tegen elf versloeg...

INSTA-FOOT: Clubs en spelers delen kerstfoto’s

INSTA-FOOT: Clubs en spelers delen kerstfoto’s

Nog één speeldag in de Jupiler Pro League, Boxing Day in de Premier League, in...