Vertonghen nog twee weken buiten strijd?

12-06-2024 08:42
-
Geschreven door CR
Vertonghen nog twee weken buiten strijd?

Jan Vertonghen is al vijf weken geblesseerd. De 37-jarige centrale verdediger speelt zeker niet tegen Slovakije. Het is zelfs nog maar de vraag of hij de groepsfase haalt.

Volgens Peter Vandenbempt is de verdediger van Anderlecht nog zeker twee weken out. “Die zal nog twee tot drie weken niet spelen”, verzekert Vandenbempt bij Sporza.

Aangezien Arthur Theate ook nog geblesseerd is, zal Axel Witsel wellicht de plaats van Vertonghen innemen. Thomas Meunier is ook nog buiten strijd en zal ook weken niet kunnen spelen. Het is zelfs nog koffiedik kijken of hij kan spelen op het EK.

Hein Vanhaezebrouck snapt dan ook niet dat Domenico Tedesco geen extra verdediger opriep, want hij wist al weken af van de situatie van Vertonghen en Theate.

“Het feit dat er nu nog geen extra verdediger bij de selectie genomen is, snap ik echt niet. Ik heb naar redenen gezocht waarom Tedesco dat zou doen, maar heb ze niet gevonden. Het enige dat ik kan bedenken, is dat hij veel vertrouwen heeft in een snelle terugkeer van Theate en Vertonghen, zeker?”

Nieuwsbrief

Specials

Pijnlijke cijfers voor KRC Genk

Pijnlijke cijfers voor KRC Genk

Racing Genk sloot het jaar 2025 af met een 3-5 nederlaag tegen Club Brugge. De...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

“Na Nieuwjaar krijg je een totaal ander Club Brugge. Daar mag je zeker van zijn”,...

Anderlecht grijpt opnieuw naast miljoenen

Anderlecht grijpt opnieuw naast miljoenen

Het Franse OGC Nice bracht in de zomer van 2022 een bod van zo’n 9...

Overbodige spelers bij AA Gent

Overbodige spelers bij AA Gent

KAA Gent hoopt in de wintermercato een kwaliteitsinjectie door te kunnen voeren. Een noodzakelijk gegeven...