VIDEO: Jelle Bataille gelooft in Rode Duivels

Engeland, Frankrijk, Spanje, Duitsland. De Rode Duivels worden niet tot de favorieten op het EK 2024 gerekend. Dat kan een voordeel betekenen. Jelle Bataille van Antwerp FC verwacht wel wat van Kevin De Bruyne & co.
Kwartfinalist op het WK 2014 in Brazilië en het EK 2020. De zogenaamde gouden generatie strandde op het WK 2018 in Rusland op een eervolle derde plaats. Het WK 2022 in Qatar mondde echter uit in een grote ontgoocheling. Jelle Bataille en de Belgische fans zagen de Rode Duivels al na de groepsfase naar huis terugkeren.
“Jérémy Doku is ontploft en met Johan Bakayoko staan we aanvallend nog sterker”, stelt Jelle Bataille in de video hieronder.
De Rode Duivels komen op maandag 17 juni in actie tegen Slowakije (18 uur). Op zaterdag 22 juni volgt België-Roemenië in Keulen (21 uur). Oekraïne-België volgt op woensdag 26 juni.
BEKIJK: Vertrek en aankomst Rode Duivels, op weg naar EK 2024