VIDEO: Start afbraak Tribune Zuid op Stayen
De volgende fase in de vernieuwing van Stayen is ingezet. De oude betonnen staantribune en metalen zittribune achter het doel aan de straatkant maken plaats voor een tribunegebouw.
Die nieuwe bezoekerstribune zal 690 staanplaatsen tellen plus 145 zitjes en 4 skyboxen. Daar hoort een nieuwe horecaruimte en sanitair bij. Die ruimte zal op niet-matchdagen goed zijn voor 20 parkeerplaatsen.
Boven die tribune voorziet de NV Stayen van eigenaar Roland Duchâlet 52 hotelkamers, kantoren en vergaderzalen.
De afbraak van het oude receptiegebouw en de kleedkamers is begonnen, zoals je in onze video hieronder kan zien. Daarna volgen de oude tribunes. De bezoekers zullen volgend seizoen in Tribune Oost in een afgeschermde zone plaats krijgen. De nieuwe bezoekerstribune moet in maart 2027 klaar zijn.
Onder onze video kan je nog enkele foto’s van de start van de afbraakwerken bekijken.



