Vincent Janssen naar Anderlecht of AZ?
Een goed contract bij Antwerp, Vincent Janssen koos niet voor een transfer in de zomermercato. De Nederlandse spits gaf aan zijn contract uit te doen. Die verbintenis loopt op 30 juni 2026 af. Een transfervrije aftocht hangt in de lucht.
Antwerp is financieel niet meer bij machte om salarissen uit het tijdperk van Toby Alderweireld, Mark van Bommel of Vincent Janssen te betalen. Een contractverlenging bij de Great Old ligt niet voor de hand. Janssen zou veel water bij de wijn moeten doen, bij een ploeg die op sportief vlak een stap terug moet zetten.
AZ zou de voormalige international terug naar Nederland willen halen. In de wandelgangen valt echter ook de naam van Anderlecht te horen. De Brusselaars verkochten Kasper Dolberg aan Ajax. De transfervrije status van Vincent Janssen schept mogelijkheden voor Sporting Anderlecht.
LEES OOK: Stef Wils: “Ben niet uitgeblust”
De 31-jarige Vincent Janssen zit bij Antwerp aan 55 doelpunten en 21 assists in 147 wedstrijden. Het jeugdproduct van NEC en Feyenoord speelde eerder bij Almere, AZ, Tottenham Hotspur, Fenerbahçe en Monterrey. Antwerp betaalde in de zomer van 2022 zo’n 5,5 miljoen euro voor zijn komst.