Voluit voor duo Debast-Mechele kiezen?
De Rode Duivels begonnen niet goed tegen de Verenigde Staten. Daar hoorde een doelpunt bij op stilstaande fase. Niet voor het eerst. Ze wonnen wel met duidelijke 2-5 cijfers. Toby Alderweireld hield na afloop een pleidooi voor standvastigheid.
Geen topverdedigers à la Thomas Vermaelen en Vincent Kompany, dan worden het positiespel en automatismen belangrijker.
Arthur Theate was niet inzetbaar tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia koos niet voor Nathan Ngoy of Koni De Winter, wel voor het duo Zeno Debast-Brandon Mechele. Wordt het tegen Mexico weer wat anders?
Toby Alderweireld acht de tijd om knopen door te hakken. Hij zou als bondscoach in de resterende matchen voor een vast duo kiezen.
LEES OOK: Nzeyimana: “Niet veel wijzer na 2-5”