Vrancken koestert hoop: “Ik ken De Mil”

03-06-2023 10:25
-
Geschreven door Redactie
Vrancken koestert hoop: “Ik ken De Mil”

KRC Genk kan zondag kampioen spelen. Winst tegen Antwerp volstaat echter niet. Club Brugge moet dan een punt sprokkelen bij Union. Volgens Patrick Goots gooit Club echter de handdoek. “Ze zijn niet serieus“, stelt de analist. Wouter Vrancken verwacht wel wat van Club.

Club Brugge leed vorig weekend een 1-3 nederlaag tegen Racing Genk. Blauw-Zwart was wel gevaarlijk in die match. Maarten Vandevoordt moest meermaals de Genkse meubelen redden. Club zakt echter zwaar gehavend naar Union af. Als Tajon Buchanan er ook niet bij is, zijn er liefst 13 afwezigen!

“Club zal gewoon spelen om een resultaat te halen”, stelt Wouter Vrancken bij HLN. “Ik ken Rik De Mil een beetje en die zal het niet zomaar te grabbel willen gooien. Ik ga uit van een wedstrijd waarbij de twee ploegen de punten willen pakken.”

Union moet bovendien ook een aantal belangrijke pionnen missen. Senny Lynen is geschorst. Is Victor Boniface inzetbaar? Keert Teddy Teuma terug in de elf?

Racing Genk moet in eerste instantie naar zichzelf kijken. In de vorige twee duels tegen Antwerp in de Cegeka Arena kwamen ze niet tot winst. Vrancken merkt nu een positieve vibe in de kleedkamer. Iedereen wil zich zondag voluit smijten.

“Antwerp is een goede ploeg, dat weten we. Maar wij hebben daar ook gewonnen en thuis gedomineerd. Iedereen moet in zichzelf geloven. Het wordt een spannende apotheose. Wij hebben misschien het minste kans, maar zolang er een kans is, geloven we erin.”

LEES OOK: Patrick Goots: “Club Brugge niet serieus”

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Voetbalbelgie.be (@voetbalbelgie)

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Wat is er van Eric Bocat?

Wat is er van Eric Bocat?

STVV zat vorig seizoen dicht tegen Play-off 1 aan. In de zomermercato dienden ze meerdere...

Wouter Vrancken begint aan ‘speciaal avontuur’ (VIDEO)

Wouter Vrancken begint aan ‘speciaal avontuur’ (VIDEO)

Instappen halfweg de play-offs, bij een ploeg die kan degraderen, veel trainers zouden er hun...

VIDEO: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

VIDEO: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

Wouter Vrancken is terug een Kanarie. De 46-jarige Truienaar moet STVV in de eerste afdeling...

FOTO’S: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

FOTO’S: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

Wouter Vrancken kwam als speler aan 206 wedstrijden in een shirt van STVV. De 46-jarige...