Vrancken ziet geen ’transferitits’ bij smaakmaker

25-07-2023 08:50
-
Geschreven door CR
Vrancken ziet geen ’transferitits’ bij smaakmaker

Bij Racing Genk wisten ze zich al stevig te versterken en de Limburgers hebben als eerste taak Servette FC te verslaan in de voorrondes van de Champions League. Wouter Vrancken kan rekenen op Mike Trésor, die het hof wordt gemaakt door een aantal Engelse clubs.

Vooral Fulham en Brentford lijken op de aanvallende middenvelder te azen. Toch zal de assistkoning in de basis starten tegen de Zwitsers. Vrancken ziet geen transferzorgen bij Trésor, dat verklaarde hij aan Het Belang van Limburg.

“Hij speelde heel sterk tegen Burnley, net zoals bijvoorbeeld Fadera het schitterend deed tegen Sporting. Daarom vatten we deze lastige opdracht vol vertrouwen aan. Al zijn we zeker op onze hoede voor een sterk, compact en direct Servette. Dit is een tegenstrever die alle respect verdient”, liet de coach van Racing Genk alvast weten.

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

Speeldag 2 ligt achter de rug in de Champion’s Play-offs. Union en Club Brugge boekten...

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

William Balikwisha debuteerde op zijn negentiende bij Standard. In september 2020 was het aan zijn...

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Nog één keer op Stayen in actie komen, die wens ging niet in vervulling voor...

VIDEO: Kiest Wouter Vrancken voor Burgess, Leko en de VAR?

VIDEO: Kiest Wouter Vrancken voor Burgess, Leko en de VAR?

Christian Burgess of Brandon Mechele in je ploeg? Ivan Leko of Nicky Hayen? Kiest Wouter...