Wilmots trainer Standard, Biglia Anderlecht?
Standard bakte er niets van tegen Cercle Brugge. Tactische aanpassingen lieten op zich wachten. Mircea Rednic wordt luidop in vraag gesteld. Bij Anderlecht ligt Besnik Hasi onder vuur. Een uitschakeling in de play-offronde van de Conference League kan hij missen als kiespijn.
“Standard speelde in de eerste helft als een provincialer”, stelt Marc Delire. “Het was een schande. Als ik Marc Wilmots was, zou ik een boete opleggen. Ook voor de trainer!”
“Van in het begin van het seizoen gaat het gerucht rond dat Wilmots voor Rednic koos om hem, als het minder goed zou lopen, op te volgen als trainer”, dixit Marc Delire in het programma ‘La Vestiaire’. “Willy is tot alles in staat. Een leeuw deinst nergens voor terug.”
De wanprestatie tegen Cercle Brugge laat sporen na. Standard heeft zondag een goede prestatie bij OH Leuven hard nodig. Anders staat er wat te gebeuren in de Vurige Stede.
Anderlecht
Over Anderlecht klinkt een gelijkaardig verhaal. Ze twijfelden aan Besnik Hasi. Enkele potentiële trainers bleken te duur of hadden geen zin in een avontuur bij dit Anderlecht. Onder meer Mark van Bommel wees de Brusselaars af.
Hasi mocht verder doen. Ze haalden wel Lucas Biglia bij de technische staf. Om over te nemen bij een ontslag van de trainer?
LEES OOK: Fossey weg bij Standard?