‘Wouter buiten’ en ‘Standard de merde’

Jesper Fredberg pakte zijn spullen, Wouter Vandenhaute schotelde Olivier Renard een contract voor. Het etiket ‘niet-uitvoerend voorzitter’ is niet meer van toepassing. Een deel van de aanhang is niet gelukkig met de gang van zaken.
Bij de bekerwedstrijd Tubize-Braine vielen spreekkoren te noteren. ‘Wouter buiten’ klonk het luidkeels. Er viel ook een ‘Standard de merde’ te horen, een verwijzing naar het verleden van Olivier Renard bij de aartsrivaal. Hij was er keeper en later sportief directeur. Na een lang avontuur bij het Canadese Impact Montréal gaat Renard bij Anderlecht aan de slag. Er dook ook een spandoek met een protestslogan op.
Certains fans d'Anderlecht ne semblent pas heureux de l'arrivée de leur nouveau directeur sportif, Olivier Renard ! 🦊 #RTLsports pic.twitter.com/m5zW83hfKl
— RTL sports (@RTLsportsbe) October 31, 2024