Wouter Vrancken begint aan ‘speciaal avontuur’ (VIDEO)

Instappen halfweg de play-offs, bij een ploeg die kan degraderen, veel trainers zouden er hun schouders voor ophalen. Wouter Vrancken niet. Hij wil STVV in eerste klasse houden en deed er nog een schepje bovenop. “Ik heb gepusht om in ieder scenario verder te doen”, stelt de 46-jarige Truienaar. “Ik heb zelf gevraagd om langer dan een maand te blijven.”
Reportage: Dimitri Charles – BEKIJK onze video onderaan!
Als STVV zou degraderen loopt Wouter Vrancken dus niet weg. Zijn doelstelling is uiteraard in de Jupiler Pro League te blijven. De Kanaries hebben hun lot in eigen handen. Met nog drie matchen te spelen tellen ze één punt meer dan Cercle Brugge. KV Kortrijk volgt op vier punten. Ze spelen nog tegen Cercle (uit), Beerschot en Kortrijk (uit). Eén van die drie clubs blijft er zeker in, misschien twee.

Wouter Vrancken sprak vijf jaar geleden al met STVV over een nieuwe samenwerking. Beide partijen sloegen toen andere wegen in. Vrancken stapt nu met veel goesting in een nieuw avontuur, bij de club waar hij debuteerde als profvoetballer en 206 matchen mee voorop ging in de strijd.
“Dit wordt misschien wel de job in mijn trainerscarrière met de grootste verantwoordelijkheid. Als coach voel je je verantwoordelijk voor de club, spelers en staf. Ik ben altijd in Sint-Truiden blijven wonen. Mijn verantwoordelijkheid gaat hier verder. Vrienden, familie, kennissen, noem maar op.”
De voormalige trainer van RDK Gravelo, Thes Sport, Lommel SK, KV Mechelen, KRC Genk en KAA Gent begint aan zijn nieuwe avontuur bij STVV met een uitmatch tegen Cercle Brugge.
LEES OOK: Thorsten Fink naar de Serie A?