“Ze misten de boot met Noa Lang”
Noa Lang trok voor 6 miljoen euro van Ajax naar Club Brugge en liet goede dingen zien. Marcelo Bielsa nam de flankaanvaller in zijn lijst van te volgen spelers op. Leeds United was echter niet van plan 20 tot 25 miljoen euro op tafel te gooien.
“Dat is een gigantisch verlies”, stelt ex-speler David Norris in de Engelse media. “Kijk hoe die jongen aan dit seizoen is begonnen! Hij trekt nu de aandacht van veel grotere clubs. Leeds United heeft echt de boot gemist met deze jongen.”
Hij scoorde niet in vier duels in de Champions League. Noa Lang mikte wel drie keer raak in dertien competitiematchen en nam vier assists voor zijn rekening. Hij pikte ondertussen ook twee interlands met het Nederlands Elftal mee.
Noa Lang tekende in juni een verbeterd contract tot midden 2025. Club Brugge hoopt in een volgende mercato 40 miljoen euro te vangen.