Zeqiri teleurgesteld in Standard en Racing Genk
Andi Zeqiri was populair bij de fans van Racing Genk. Thorsten Fink zag het echter niet in de aanvaller zitten. Hij speelde weinig en vertrok op huurbasis naar Standard. Zeqiri kwam bij de Rouches veel in beeld. Standard lichtte de optie niet, Genk wou Zeqiri niet terug.
“Tijdens de zomer had ik een gesprek met de supporters. Laten we zeggen dat dat niet helemaal goed is verlopen… Ze namen me mijn doelpuntenviering bij Standard kwalijk”, blikt Andi Zeqiri terug bij La Dernière Heure.
De Zwitserse spits scoorde tegen Racing Genk en kuste het logo van Standard. Dat viel niet in goede aarde. “Het was ook wat ingewikkeld met sommige leden van het bestuur. Maar ik had graag willen blijven. Ik had wat meer respect en vertrouwen verwacht.”

Standard kon geen 3 miljoen euro op tafel gooien om Andi Zeqiri definitief over te nemen. “Ik heb twee keer met Marc Wilmots gesproken. Standard was bereid om een inspanning te doen, net als ik, maar er bleef een financieel gat. Sportief gezien was ik graag teruggekeerd.”
Zeqiri speelt nu in Polen. Hij kwam er nog niet tot scoren. “Eerlijk gezegd droomde ik niet van Polen. Ik hoopte op een club uit een grotere competitie. Maar Widzew Lodz toonde veel vertrouwen en deed inspanningen om me te halen. Ik hou van uitdagingen, en dit is er één van. Ik geef niet op.”