Zetterberg geeft Hazard niet op
Thorgan Hazard scheurde een kruisband en was maandenlang out. Eind 2024 pikte hij nog wat speelminuten mee. In negentien matchen bleef hij op twee doelpunten en twee assists steken. De 32-jarige offensieve middenvelder heeft het lastig om terug zijn beste vorm te vinden.
“Hij heeft zoveel kwaliteiten, dat ik ervan overtuigd ben dat hij hoe dan ook weer zijn beste niveau zal halen”, stelt Per Zetterberg over Thorgan Hazard bij Sudpresse. De voormalige spelmaker van Anderlecht kende ook veel blessureleed en looft dokter Geert Declercq, die ook Hazard begeleidde.
“Zonder Declercq had ik zelf nooit tot mijn 36ste kunnen voetballen. Hij heeft zelfs onlangs mijn leven gered door in beide knieën een prothese te plaatsen.”