Zirkzee op verlanglijst FC Barcelona

22-02-2024 15:11
-
Geschreven door Redactie
Zirkzee op verlanglijst FC Barcelona

Woensdagavond neemt SSC Napoli het op tegen FC Barcelona in de achtste finales van de Champions League. Voorafgaand het duel raakte bekend dat beide topteams in de dans zouden gesprongen zijn voor voormalig RSC Anderlecht-spits Joshua Zirkzee.
Zirkzee is aan een uitstekend seizoen bezig bij Bologna FC in de Serie A. De 22-jarige spits zit aan tien doelpunten en zes assists in de competitie en de beker. Dat is ook menig topclubs uiteraard niet ontgaan.
Volgens Ekrem Konur zouden zowel Barcelona als Napoli in de dans gesprongen zijn om Zirkzee komende zomer aan te trekken. Bij Napoli zouden ze zijn transfer topprioriteit willen maken indien Victor Osimhen zou vertrekken.
Naast de Champions League-tegenstanders zijn er nog kapers op de kust. Zowel Arsenal, Chelsea, Manchester United, AC Milan, Inter en Juventus werden eerder gelinkt aan de voormalig Anderlecht-spits. Een toptransfer lijkt bijna onvermijdbaar voor Zirkzee.

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League, met 26 mei...

Top 10 speelminuten in JPL

Top 10 speelminuten in JPL

De reguliere competitie ligt achter de rug. Goed voor 2.700 speelminuten. Slechts drie doelmannen en...

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

Domenico Tedesco maakte zich vaak niet populair met zijn selectiepolitiek en tactische keuzes. Pakt zijn...

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

De kaarten zijn nog niet geschud. Het verleden leert dat er nog veel kan gebeuren...

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Racing Genk komt als ‘numero uno’ aan de start van Play-off 1, ook gekend als...