Dossier einde contractspelers juni 2007

Tijdens de winterstop moeten een aantal clubs een keuze maken: een speler aan zijn aflopend contract houden of kiezen voor een transfersom? Karel Geraerts, spelmaker van Standard, is daar een mooi voorbeeld van. Een overzicht per club van de spelers die in juni 2007 vrij zijn.


Aan dit lijstje hebben we ook de trainers met een aflopend contract toegevoegd.


Anderlecht: Davy Schollen, Jan Van Steenberghe, Yves Vanderhaeghe, trainer Franky Vercauteren.


Bergen: Jérôme Urbain, Olivier Guilmot, Frédéric Jay, Roberto Mirro, Eric Rabesandratana, Alessandro Cordaro, Laurent Gomez, Emmanuel Coquelet, Mohammed Dahmane, Romain Dutrieux, trainer José Riga.


Beveren: Barry Boubacar Coppa, Davino Verhulst, Abdoulaye Diawara, Kristof Lardenoit, Armand Mandakan Mahan, Seydou Badjan Kante, Herman Pacheco Beugre, Roméo Seka-Affessi, Davy Theunis, Alexandre Tokpa, Mahamadou Dissa, Constant Kaiper Kipre.


Brussels: Patrick Nys, Bruno Christ, Zoltan Petö, Bengui Dombaxe, Jules Cesar Oulaï, Kristoffer Andersen, Musaba Selemani, Alan Haydock, Dieudonné Kalulika.


Cercle Brugge: Frederik Boi, Mathias Feys, Milenko Milosevic, Slobodan Slovic, Darko Pivaljevic, Sergiy Serebrennikov, Dieter Dekelver, Stijn De Smet.


Charleroi: Damien Lahaye, Patrice Luzi, Mahamadou Kéré, Dennis Souza de Guedes, Sébastien Van Aerschot, Sébastien Chabaud, Tim Smolders, Steve Verelst, Izzet Akgül, Mahamadou Habidou, Oumar Bakari, Brice Jovial, trainer Jacky Mathijssen.


Club Brugge: Ivan Gvozdenovic, trainer Emilio Ferrera.


Genk: Sinan Bolat, Jan Moons, Gert Claessens, Soley Seyfo, Kenneth Van Goethem, trainer Hugo Broos.


Gent: Frédéric Herpoel, Sören Van de Moortele, Stephen Laybutt, Sandy Martens, Steve De Ridder.


Germinal Beerschot: Kristof Maes, Jonas De Roeck, Igor Lolo, Kurt Van Dooren, Jasper Vermeerbergen, Dickson Agyeman, Gustavo Colman, Victor Figueroa, Hernan Losada, Enoch Oteng, Daniel Quinteros, Jurgen Cavens, Bjorn De Wilde, Patrice Sunday Okoro, Vincenzo Verhoeven, trainer Marc Brys.


Lierse: Wouter Goris, Chinedu Blessing, Marc Eberle, Robin Jacobs, Mathias Pittoors, Tim Van Horenbeke, Marko Muslin, Mohammed Elberkani, Steve Nuyts.


Lokeren: Zvonko Milojevic, Oliver Doll, Kwinten Clappaert, Runar Kristinsson, Gunter Van Handenhoven, Goran Maznov, Patiyo Tambwe, Issa Traore.


Moeskroen: Jonathan Hochepied, Christophe Martin, Olivier Besengez, Jean-Philippe Charlet, Sébastien Grimaldi, Kevin Hatchi, Alexandre Teklak, Geoffray Toyes, Bastien Chantry, Jean-Félix Dorothée, David Grondin, Karim Fellahi, trainer Gil Vandenbenbrouck.


Roeselare: Niels De Meulemeester, Jurgen Sierens, Kenneth Vonck, Cyril Detremmerie, Maxime Annys, Steve Barbe, Bart Devinck, Koen De Vleeschauwer, Tom Peeters, Björn Smits, Abdoulaye Soumare, Sébastien Dufoor, Wagneau Eloi, Sanharib Malki.


Sint-Truiden: Frank Boeckx, Landry Mulemo, Vilmos Vanczak, Jonas Bogaerts, Niels Prud’Homme, Asande Sishuba, Désiré Mbonabucya, Ilija Stolica.


Standard: Jérémie De Vriendt, Rorys Espinoza, Miguel Areias Lopes, Nuno Coelho, Eric Deflandre, Oguchi Oneywu, Mohammed Sarr, Siramana Dembele, Karel Geraerts, Milan Rapaic, Ricardo Sa Pinto.


Westerlo: Ronny Gaspercic, Yves De Winter, Samir Beloufa, Wouter Corstjens, Bobsam Elejiko, Michal Scasny, Nico Van Kerckhoven, Giovanni Convalle, Michael Modubi, Jeffrey Ntuka, Emmanuel Sarki, Nabil Dirar, Peter Utaka, Toon Vervoort, trainer Herman Helleputte.


Zulte Waregem: Tjörven De Brul, Frédéric Dindeleux, Stefan Leleu, Loris Reina, Chris Janssens, Jonas Vandemarliere, Matthieu Verschuere, Juan Diego Gonzáles-Vigil Bentin, Dragan Mrdja. 

Categorieën
Specials & Video

Antwoord

*

*

GERELATEERD