Dossier tweede klasse voorbereiding 2008/09

Waar kan je de tweedeklassers aan het werk zien tijdens de voorbereiding? En op welke data zwaaien de stadionpoorten open voor de fandag? In dit dossier vind je een handig overzicht terug van het oefenschema van deze clubs. 


Hebben we een oefenwedstrijd gemist? Signaleer het even aan de redactieploeg via redactie@voetbalbelgie.be Hartelijk dank voor uw medewerking!


Antwerp








Fandag op 3 augustus.


04/07 Start voorbereiding
12/07 Wijnegem-RAFC 1-1
16/07 Berchem Sport-RAFC 0-0
19/07 Wuustwezel-RAFC 1-6
21/07 Gooreind-RAFC 0-5
23/07 Capellen-RAFC
26/07 Antonia-RAFC
01/08 Bristol City-RAFC 
05/08 Antwerp-Cercle


Beveren








 


18/07 VV Clinge-KSKB 0-7
20/07 Verrebroek-KSKB 0-12
23/07 Melsele-KSKB 0-3
26/07 Vrasene-KSBK 1-4
30/07 KSV Bornem-KSKB 19u30
02/08 RS Waasland-Beveren 19u30
06/08 Temse-Beveren 19u



Brussels









Oefenkamp in Tongerlo van 25 tot en met 28 juni. 


25/07 Start voorbereiding
12/07 Dudelange-Brussels 1-0
15/07 Zulte Waregem-Brussels 1-1
19/07 Soignies-Brussels 0-2
23/07 Ternat-Brussels 19u
26/07 Vrasene-Brussels 18u
29/07 St-Niklaas N-Brussels 19u
30/07 AA Gent-Brussels 4-1
02/08 Londerzeel-Brussels 19u
05/08 E. Aalst-Brussels 19u30


Club Luik








Stage in Eupen op vrijdag 18 juli. 


23/06 Start voorbereiding
02/07 Club Luik-Anderlecht (Verviers)
05/07 Peer-Club Luik
16/07 Westerlo-Club Luik 0-0
19/07 RC Genk-Club Luik 10-3
21/07 Stage Houffalize 
30/07 Club Luik-Bergen 2-3


Deinze









 


30/06 Eerste training A-kern
12/07 Deinze-AA Gent 19u
16/07 Deinze-Moeskroen 3-2
19/07 Lovendegem-Deinze 19u30
22/07 Deinze-KV Kortrijk 0-2
23/07 Petegem-Deinze 19u30
27/07 Deinze-Zottegem 17u
30/07 Deinze-Roeselare 2-1
03/08 SK Bellem-Deinze 18u
06/08 Deinze-Union SG 19u


Doornik








 


16/07 Avelgem-Doornik 0-2


Eupen








 


05/07 Start voorbereiding
12/07 Eupen-Tubeke 0-6
16/07 Eupen-AA Gent 19u 


Hamme








Vigor Wuitens viert het honderdjarige bestaan met oefenwedstrijden tegen Anderlecht, Lokeren, Zulte Waregem en mogelijk ook AA Gent.


03/07 Start voorbereiding
06/07 Hamme-Anderlecht 16u
16/07 Hamme-AA Gent 0-3
22/07 Hamme-Lokeren 0-4
29/07 Hamme-Zulte Waregem 19u
01/08 St-Niklaas-Hamme 19u
06/08 Hamme-Woluwe 19u


KVSK United








KSVK United neemt op 26 juli deel aan een driehoekstornooi met Helmond Sport en Willem II. 


09/07 Start voorbereiding
16/07 Lutlommel-KSVK
19/07 Aalst-KVSK
22/07 Hoogstraten-KSVK
26/07 Helmond Sport-KSVK 0-0
26/07 Willem II-KVSK 2-0
29/07 Hasselt-KVSK 0-0
02/08 KVSK-KVM 2-2
05/08 KVSK-Roda JC 1-1


Lierse








 


09/07 Start voorbereiding
21/07 Pulle-Lierse 16u
23/07 Pulderbos-Lierse
26/07 Lyra-Lierse 2-3
30/07 Hoogstraten-Lierse 19u30
03/08 Lierse-Dender 1-1
05/08 Turnhout-Lierse 20u
07/08 Lierse-Getafe 20u


Namen








 


02/08 Namen-Bergen 19u30



Olympic Charleroi 








 


30/06 Eerste training
05/07 Dudelange-Olympic (Houffalize)
16/07 Tamines-Olympic
20/07 White Star-Olympic
24/07 La Louvière-Olympic
26/07 Bergen-Olympic 3-0
02/08 Seraing-Olympic
05/08 Olympic-Sporting Charleroi
06/08 US Centre-Olympic



Oostende








Fandag op 2 augustus. 


03/07 Oudenburg-KVO 19u30
06/07 KVO-Club Brugge 16u
12/07 KVO-Z Waregem 1-0
17/07 KVO-Lokeren 19u30
19/07 KVO-Hull City
22/07 Eernegem-KVO 19u
26/07 Wetteren-KVO 19u
30/07 Lennik-KVO 19u
02/08 KVO-KV Kortrijk 1-2


Oud-Heverlee Leuven








Fandag op 2 augustus. 


07/07 Eerste training 10u30
16/07 Wijgmaal-OHL 0-3
20/07 OHL-Anderlecht 0-3
22/07 Woluwe Zaventem-OHL 0-2
25/07 OHL-RC Genk 1-4
29/07 Tempo Overijse-OHL 0-5
02/08 OHL-E. Aalst 1-0
06/08 OHL-Westerlo 2-1


Ronse








 


16/07 RKC Waalwijk-Ronse 3-2
19/07 Ronse-Moeskroen 18u
21/07 Ronse-KV Kortrijk 2-1
23/07 Ronse-Wetteren 19u30
26/07 Ronse-Roeselare 19u
31/07 RC Waregem-Ronse 19u30
02/08 Ronse-Oudenaarde 19u30
06/08 Zele-Ronse 19u30


STVV








Teambuilding in La Roche, driedaagse. 


16/06 Tests in Leuven
09/07 Start groepstrainingen 
16/07 Veldwezelt-STVV 0-0
19/07 Wezet-STVV 0-2
23/07 Fortuna Sittard-STVV 1-2
26/07 Tongeren Millen-STVV 0-3
30/07 Tienen-STVV 4-2
02/08 STVV-GBA 0-0
09/08 STVV-Westerlo 0-0


Tienen








 


21/07 Eerste training
13/07 Tienen-AEPR (Fr) 19u30
16/07 Tienen-Sheffield United 1-3
19/07 KVK Tienen-Standard 2-1
21/07 Tienen-Wijgmaal 2-0
23/07 Hasselt-Tienen 1-6
26/07 Tienen-Roosbeek 8-0
30/07 Tienen-STVV 4-2
02/08 Tienen-Dender 19u30
09/08 Overpelt-Tienen 19u30


 Virton







 


12/07 Marloie-Virton 18u30
18/07 Vesoul-Virton 18u30 (Vittel)
23/07 Jeunesse Esch-Virton 20u
26/07 Virton-Lokeren 0-5
02/08 Standard U21-Virton 18u (Bohan)
06/08 Tubeke-Virton 19u30 (Libin)
08/08 Virton-Yvoir 20u


Waasland








 


12/07 Waasland-Kortrijk 0-0
15/07 Waasland-GBA 0-1
19/07 Waasland-KV Mechelen 19u30
22/07 Waasland-St-Gillis Waas 19u30
24/07 Willebroek-Waasland 19u30
26/07 Waasland-E. Aalst 19u30
30/07 Waasland-Lokeren 0-2
02/08 Waasland-Beveren 19u30
05/08 Waasland-Roeselare 20u
19/08 Waasland-FCN Sint-Niklaas 19u


www.shopgoedkoper.com


Dossier voorbereiding eerste klasse
Transfers Jupiler League zomer 2008
Transfers tweede klasse zomer 2008

Categorieën
Specials & Video

Antwoord

*

*

GERELATEERD