Kalender Jupiler League 2009-2010: speeldag 1 – 15
De speelkalender voor volgend seizoen is bekend. Op de eerste speeldag staan met Westerlo – Club Brugge en Standard – STVV meteen enkele mooie affiches op het programma. Anderlecht opent het seizoen thuis tegen Roeselare. Op speeldag vijf wordt de eerste topper gespeeld, Standard trekt dan naar Anderlecht.
Op de tiende speeldag ontvangt Club Brugge Anderlecht en Standard RC Genk. Standard speelt thuis tegen Club Brugge en Genk tegen Anderlecht op 7 november (speeldag 14).
De kalender ziet er als volgt uit (eerste vijftien speeldagen):
Klik hier voor een overzicht van de laatste vijftien speeldagen
Speeldag 1 (31/07/2009 – 2/8/2009)
Standard – Sint-Truiden |
Racing Genk – Moeskroen |
Charleroi – Club Brugge |
Cercle Brugge – AA Gent |
Lokeren – Zulte Waregem |
Kortrijk – Anderlecht |
KV Mechelen – Westerlo |
Roeselare – G. Beerschot |
Speeldag 2 (7/8/2009 – 9/8/2009)
Club Brugge – Lokeren |
Anderlecht – Cercle Brugge |
Sint-Truiden – Charleroi |
Zulte Waregem – Racing Genk |
AA Gent – KV Mechelen |
Moeskroen – Roeselare |
Westerlo – Kortrijk |
G. Beerschot – Standard |
Speeldag 3 (14/8/2009 – 16/8/2009)
Anderlecht – Westerlo |
Racing Genk – AA Gent |
Charleroi – G. Beerschot |
Cercle Brugge – Zulte Waregem |
Lokeren – Sint-Truiden |
Kortrijk – Moeskroen |
KV Mechelen – Club Brugge |
Roeselare – Standard |
Speeldag 4 (21/8/2009 – 23/8/2009)
Club Brugge – Kortrijk |
Standard – Charleroi |
Sint-Truiden – Roeselare |
Zulte Waregem – Anderlecht |
AA Gent – Lokeren |
Moeskroen – Cercle Brugge |
Westerlo – Racing Genk |
G. Beerschot – KV Mechelen |
Speeldag 5 (28/8/2009 – 30/8/2009)
Anderlecht – Standard |
Racing Genk – G. Beerschot |
Cercle Brugge – Club Brugge |
Lokeren – Moeskroen |
Kortrijk – AA Gent |
KV Mechelen – Sint-Truiden |
Roeselare – Charleroi |
Westerlo – Zulte Waregem |
Speeldag 6 (11/9/2009 – 13/9/2009)
Club Brugge – Racing Genk |
Standard – KV Mechelen |
Sint-Truiden – Anderlecht |
Zulte Waregem – Kortrijk |
Charleroi – Cercle Brugge |
AA Gent – Roeselare |
Moeskroen – Westerlo |
G. Beerschot – Lokeren |
Speeldag 7 (18/9/2009 – 20/9/2009)
Anderlecht – AA Gent |
Racing Genk – Charleroi |
Zulte Waregem – Moeskroen |
Cercle Brugge – G. Beerschot |
Lokeren – Standard |
Kortrijk – Sint-Truiden |
KV Mechelen – Roeselare |
Westerlo – Club Brugge |
Speeldag 8 (22/9/2009 – 24/9/2009)
Club Brugge – Zulte Waregem |
Standard – Cercle Brugge |
Sint-Truiden – Racing Genk |
Charleroi – KV Mechelen |
AA Gent – Westerlo |
Moeskroen – Anderlecht |
Roeselare – Lokeren |
G. Beerschot – Kortrijk |
Speeldag 9 (25/9/2009 – 27/9/2009)
Anderlecht – G. Beerschot |
Racing Genk – Roeselare |
Zulte Waregem – AA Gent |
Cercle Brugge – KV Mechelen |
Lokeren – Charleroi |
Kortrijk – Standard |
Moeskroen – Club Brugge |
Westerlo – Sint-Truiden |
Speeldag 10 (2/10/2009 – 4/10/2009)
Club Brugge – Anderlecht |
Standard – Racing Genk |
Sint-Truiden – Zulte Waregem |
Charleroi – Kortrijk |
AA Gent – Moeskroen |
KV Mechelen – Lokeren |
Roeselare – Cercle Brugge |
G. Beerschot – Westerlo |
Speeldag 11 (16/10/2009 – 18/10/2009)
Club Brugge – AA Gent |
Anderlecht – Charleroi |
Racing Genk – KV Mechelen |
Zulte Waregem – G. Beerschot |
Lokeren – Cercle Brugge |
Kortrijk – Roeselare |
Moeskroen – Sint-Truiden |
Westerlo – Standard |
Speeldag 12 (23/10/2009 – 25/10/2009)
Standard – Zulte Waregem |
Sint-Truiden – AA Gent |
Charleroi – Westerlo |
Cercle Brugge – Kortrijk |
Lokeren – Racing Genk |
KV Mechelen – Anderlecht |
Roeselare – Club Brugge |
G. Beerschot – Moeskroen |
Speeldag 13 (30/10/2009 – 1/11/2009)
Club Brugge – Sint-Truiden |
Anderlecht – Lokeren |
Racing Genk – Cercle Brugge |
Zulte Waregem – Charleroi |
AA Gent – G. Beerschot |
Kortrijk – KV Mechelen |
Moeskroen – Standard |
Westerlo – Roeselare |
Speeldag 14 (6/11/2009 – 8/11/2009)
Standard – Club Brugge |
Racing Genk – Anderlecht |
Charleroi – AA Gent |
Cercle Brugge – Westerlo |
Lokeren – Kortrijk |
KV Mechelen – Moeskroen |
Roeselare – Zulte Waregem |
G. Beerschot – Sint-Truiden |
Speeldag 15 (20/11/2009 – 22/11/2009)
Club Brugge – G. Beerschot |
Anderlecht – Roeselare |
Sint-Truiden – Cercle Brugge |
Zulte Waregem – KV Mechelen |
AA Gent – Standard |
Kortrijk – Racing Genk |
Moeskroen – Charleroi |
Westerlo – Lokeren |