Overzicht transfers tweede klasse 2006/07

Op 23 augustus start de competitie in de Belgische tweede klasse. De achttien clubs zaten in het tussenseizoen niet stil. De transfermolen draaide op volle kracht. Een overzicht met in het vet de recente transfers.


KVSK United








IN: Matthias Trenson (Club Brugge) – Paul Heylen (manager) – Randy Van Heijnsberghen (Den Bosch) – Robin Peeters (Verbr. Geel, 2j) – Ruben Corstjens (RC Genk, 18j) – Dimitri De Condé (STVV, 32j, 3j) – Harold Pinxten (Livingston, 28j, 3j, transfervrij) – Emmanuel Coquelet (Bergen) – Cédric Tomsin (Antwerp)


CONTRACT: Philip haagdoren (+1j) – Marcos Pereira (+2 of 3j) – Davy Heymans (+2j) – Ode Thompson +1j


OUT: Wouter Scheelen (Westerlo 20j, 3j) – Davy Oyen (Roeselare) – Luc Beyens (manager) – Frank Machiels (stopt) – Pieter Thijs (Bocholt) – Jochen Daniëls (Bocholt) – Dieudonné Kalulika (FC Brussels, 1j +1j optie) – Trommel (Cambuur)


VW Hamme








IN: Jorrit D’Haeseleer (beloften, 3j) – Kjell Van der Haeghen (18j, RC Gent, 3j) – Koen Van Der Heyden (SK Deinze, 3j) – Bart Vlaeminck (Club Brugge, 22j) – Bjorn Derycke (Waasland) 


CONTRACT: Tom Van Hyfte +3j – Nico Baert +3j –


OUT: Nick Van De Voorde (Lochristi) – Michaël Schaep (Temse) – Thierry Flies (Waasland) – Mike Mampuya (SK Lierse, 22j)


MSK Deinze








IN: Birgir Van De Ven (Bornem) – S. Dobbelaere (FC Doornik) – K. Van De Voorde (Cl. Brugge) – B. Van Nieuwenhuyse (Cl. Brugge) – K. Ghyselinck (Zulte Waregem) – Radek Chibani (Diksmuide) – Kim Colpaert (Zottegem) – G. Houzé (Kortrijk) – Joeri Pardo (Doornik) – Bob Cousin (La Louvière) – Jan Masureel (Cercle, 1j) – Aurélien Lecaillier (FC Doornik, 24j, 1j) – Sebastien Hermans (Club Brugge) – Nfor Webnje (AA Gent 1j)


OPTIES: De Ridder (AA Gent)


CONTRACT: Lambin +1j; Mathieu Dejonckheere (+1j)


OUT: Koen Van Der Heyden (Hamme) – J. Sermijn (Wetteren) – D. Rosseel (Rc Waregem) – K. Delaere (Torhout) – Jonas Ivens (KV Mechelen) – Trajcev – Mladenovic – Kubilskis – Grozdanic (Dessel Sport)


KV Kortrijk








IN: Bas Vervaeke (Roeselare, 24j) – Ivica Jarakovic (AA Gent, 2j) – Peter Mollez (Club Brugge, via AA Gent, 3j) – Vincent Provoost (Club Brugge 2j) – Tim Claerhout (beloften, 2j) – Hein Van Haezebrouck (coach) – Ujkani (Lauwe) – Bram De Ly (Torhout) – Jo Vermast ( SV Zulte Waregem, 1j)



CONTRACT: Brecht Verbrugghe (+2j) – Stéphane Demets (+2j) – Nicolas Gezelle (+2j)

OUT: Grégory Houzé (Deinze) – Mathieu Velghe (Roeselare, 2j) – Manu Ferrera (trainer, Iran) – Miguel Capilla (WS Woluwe, 2j) – Jimmy Hempte (Exc. Moeskroen) – Kris Van De Putte (Bornem) – Tim Aelbrecht (VC Eendracht Aalst) – Giovanni Cacciatore (Charleroi) – Manu Ferrera (trainer, Saipa FC, Iran) – Olivier Orlans (Bornem)


Red Star Waasland








IN: Soeris Badjoen (Patro Maasmechelen) – Elio Balbi (Lierse) – Sander De Batselier (Rappid Lebbeke) – Alain Wolfaert (Berchem) – Jimmy Smet (Lierse) – Werry Sels (Brussels) – Dirk Mathyssen (Lierse) – Evert Windhey (AA Gent) – Benny Lobijn (E. Zele, trainer, 2j) – Christian Bouckenooghe (Roeselare, 2j) – Osman Serbest (KV Mechelen) – Thierry Flies (VW Hamme, 5j)


CONTRACT: Kevin Borlee +3 j – Kris Vincken (+1j)


OUT: Kevin Leemans (Willebroek-Meerhof) – Jürgen Van Den Bossche (Oudenaarde) – Kris Ottoy (Oudenaarde) – Tim Renier (St-Gilles-Waas) – Ringo Jacobs (Willebroek-Meerhof) – Dirk Geeraerd (Roeselare, trainer) – James De Ly (Wetteren, via Sint-Gilles-Waas) – Jürgen Meeuwsen (Rupel-Boom) – Hellemans (Verbr. Meldert) – Breyaert (Verbr. Meldert) – Nick Van Goethem (Sint-Gilles-Waas) – Willem Massoels (Sint-Gilles-Waas) – Steve Stas (Moelingen) – Bjorn Derycke (VW Hamme)


R Antwerp FC








IN: Aleksander Klak (keeperstrainer jeugd) – Jochem Tanghe (Lierse, 2j) – Isa Izgi (FC Brussels, 1j) 


CONTRACT: Andy Welsh (ass.trainer, +1j) –Maman Souleymane (Manchester United +1j) – Fangzhuo Dong (Manchester United +1j) – Danny Simpson (Manchester United +1j) – Predrag Ristovic +1j; Robert Neagoe +1j


OUT: Ivan Willockx (FCN Sint-Niklaas, vrije transfer) – Kevelaerts – Yattara – Ristovic – Regi Van Acker (trainer, contract ontbonden) – Dennis Duinslaegher (FC Eindhoven) – Eckersley (NEC) – David Van Passel (Schoten) – Dries Jacquemyn (Bornem) – Sylvan Ebanks-Blake (Manchester United) – Adam Eckersley (Manchester United) – Lee Martin (Manchester United) – Giovanni Fedorow – Cédric Tomsin (KVSK United)


KV Mechelen








IN: Peter Maes (Geel, trainer) – Jonas Ivens (Deinze, 2j) – Jean-Paul Kielo Lezi (Lokeren) – Bjorn Vleminckx (Oostende, 20j, 2j) – Olivier Werner (Standard, via Virton) – Jeroen Mellemans (Geel) – Kristof Goessens (PSV, 20j) – Issame Charai (Geel) – Kevin Geudens (Geel) – Kevin Kempeneers (Anderlecht, 19j, 1j) – René De Cooman (KVK Tienen, 20j, 1j) – Abdul-Yakinu Iddi (Feyenoord, Gh, 20j)


CONTRACT: Nana Asara +1j (eig. Feyenoord) – Yannick Dierick +1j – Steven De Pauw +1j


OUT: Patrick Goots (Mol-Wezel) – Bram Criel (V. Geel) – Jeroen Coppens (Tongeren) – Tom Peeters (Roeselare) – Steven Ribus (Dilbeek) – Augustin Ruiz-Lopez (Dessel Sport) – Vincent Van Trier (Willebroek-Meerhof) – Boris Marolt (contract ontbonden) – Osman Serbest (RS Waasland) – Yves Thijs – Jan Verlinden – Antoine Nandlu (Woluwe) – Masina (Supersports Utd, Z-Afr) – Ben Van Briel (Dessel Sport)



SK Ronse








IN: Bart Mathijs (E. Aalst) – Philippe Buysens (Zulte Waregem) – Nicolas De Bruyne (beloften) – Ludovic Buysens (E. Aalst) – Christophe Préseaux (Francs Borains) – Gregori Goebeert (beloften) – Nabil Ayadi (beloften) – Julien Peres (Deportivo Constancia) – Kevin Lefranc (Troyes) – Tom Bruggeman (E. Aalst)


CONTRACT: Malik Bouchhelifa +1j


OUT: Niels Demeulemeester (Roeselare) – David Duquesnoy (USL Dunkerque) – Jinks Dimvula (Seraing) – A. Nouhass (SV Oudenaarde) – Denoncin (Eine) – R. Benahmed (Eine) – Jürgen Spileers (Eine) – Leleux (Ath) – Van De Sande (Hesperange Lux.)



Union Sint-Gilles








IN: Rimbold (Rhode) – Guomotsios (Brussels) – Enrico Bové (voorzitter) – Glouftsis (La Louvière) – Samuel Dog (Wevelgem) – Stéphane Poncet (CFA, Fr) – Andréas Manga (CFA, Fr) – Soner Yurdakul – Sebastien Stassin – Yves Buelinckx – Ibrahim Tankary (Zulte Waregem/STVV)


OUT: Thierry Coppens (FCV Dender EH, 3j) – Gursever (Namen) – Madiokoka (Lombeek) – Walschap (Ganshoren) – Longrie – Bortolozzo – Juninho – Bongumba – Massaux – Hanssens – Seghers (Braine) – Vanderlinden (Rode Verrewinkel) – Yohan Charlot (Tubeke) – Alexandre Vandamme (Tubeke)



Oud-Heverlee Leuven








IN: Toni Brogno (Charleroi, 32j, 2j + optie 1j) – Omar Belbachir – Frédéric Stilmant (AFC Tubize, 2j) – Kevin Serville (WS Woluwe) – Simon Donche (Wevelgem) – Hans Goethuys (teammanager) – Arnaud Lisembart (Mans, Fr, 2j)


CONTRACT: Guido Brepoels (Hoofdtrainer, +2j) – Hans Vander Elst (TD, +2j) – Stijn Francis (+2j)


OUT: Bernard Morreel (KVK Tienen) – Thierry Baydock (KVK Tienen) – Emmanuel Lanvu (Bornem) – Najib El Abbadi (Eupen) – David Lambrechts (Namen) – Dévy Scattone (Virton, eigendom Standard) – Michiel Reynaert (Bierbeek) – Geoffrey Nijs (Diegem)


Eupen








IN: Najib El Abbadi (OH Leuven) – Kadir Bekmezci (ex-KBHZ 1j+2j optie) – Sunday Oliseh (Sportadviseur) – Arnaud Fransquet (AFC Tubize) – Frédéric Lebe (Sprimont) – Benoit Closset (Grivegnee) – A. Fransquet (Tubeke) – Ilenga Penga (Wezet) – Vincent Bouvy (beloften) – Johnny Beckers (beloften) – Jean-Philippe Cerexhe (beloften) – Mamadou Diop (Sporting Zuid West, Sen, 2j)


CONTRACT: Stefan Bongard +1j


OUT: Guillaume Gillet (AA Gent, 21j, 3j) – Gilles Colin (21j, RAEC Bergen) – Marechal (Sprimont) – Michael Goossens (Bercheux) – Philippe Jacquemin (Wiltz) – Belabed – Bekmeczi (Turkse tweede klasse)


KV Oostende








IN: Robin Muller van Moppes (Ajax beloften, 2j) – Diangi Matisuwa (2j) – Erdinc Kurtulus (AA Gent, 20j, 2j) – Ricky Begeyn (Dender) – Yasar Beytullah (WS Woluwe) – Luc Zeebroek (alias Kamagurka, Raad van Bestuur, onderdeel animatie)  – Lord Lionel (Fortuna Sittard, 25j, 1j) – Christophe Lycke (keepertrainer) – Guy Bates (Darlington FC) – Bossilla Sakanoko (AA Gent) – Harald Meyssen (Lierse, vrij, 35j, 2j) – Sidney Lammens (RBC, 29j)


OUT: Bjorn Vleminckx (KV Mechelen)


OPTIES:


Tubeke








IN: Joachim Mununga (Moeskroen) – Philippe Verbiest (Sp. Charleroi, 18j) – Yohan Charlot (Union Sint-Gillis) – Alexandre Vandamme (Union Sint-Gillis)


OUT: Frédéric Stilmant (OH Leuven, 2j) – Sbai Salaheddine (Charleroi) – Nadir Sbaa (Asteras (GR) – Yves Buelinckx (Union)


Virton








IN: Devy Scattone (OHL, eig. Standard) – Sébastien Grandjean (trainer) – Thomas Phibel (Lens B) –  Michaël Aynon (Watford, 21, 1j) – Neny Bilombele (Gallarate Roemenië, Fr) – Denis Jubert (trainer beloften) Didier Kanhan Yoroba (Villemomble, Fr) – N’Dia – Marc Tanasescu (Créteil, Roem, 20j) – Alexandro Bianchini (Ita) – Olivio Calicchio



CONTRACT: Sissoko +1j


OUT: Jonathan Tehoue (FC Brussels) – Olivier Werner (KV Mechelen, eig. Standard) – Aristide Amouzoud (37j, Bérisménil) – Michael Leyder (Aarlen) – Williams – Culianez (Bleid) – Raguet (Bleid) – Aurélien Joachim (VFL Bochum) – Chafny – Koné – Quentin Vandermaelen – Xavier Claude (Bleid) – Germain Marloye (Standard) – Thierry Lespagnard (Grandjean) – C. Bockhorni (Clermont-Ferrand)


KVK Tienen








IN: Bernard Morreel (OHL, 26j) – Thierry Baydock (OHL, 26j) – Mathieu Belme (RFC Hoei 26j) – Christophe Copel (Olympique Marseille, 19j) – Muslum Karabulut (Patro Maasmechelen, 24j) – Michaël Lacroix (Francs Borains, 21j) – Karel Gerits (Bocholt, 23j) – David Triantafillidis (RKC Waalwijk, 20j) – Sofiane Ben Ali (Alès, Fr, 23j) – Davy Fonteyn (KFCV Geel, 18j) – Kim Beynen (KFCV Geel, 18j) – Bram Verbist (Germinal Beerschot, 22j, 1j)


CONTRACT: Daniël Nassen (trainer, +3j) – Christophe Geebeklen (+2j)


OUT: Wouter Vandevenne (Kermt-Hasselt) – Kurt Morhaye (Tongeren) – Sergio Petosa (FC Luik) – Tim Thiry (Kermt-Hasselt) – Christophe Smeyers (Seraing) – Frederik Daniëls (Ol. Wijgmaal) – Joris Dehaes (FC Tienen United) – Fabio Billet (Hoeleden) – Kristof Caubergs (Hoeleden) – Gunther Vandebroeck (Hoeleden) –  René De Cooman (KV Mechelen) – Ilir Caushllari (n.n.b.)  

 


ECH Dender FC








IN: David De Storme (SV Hoek, NL) – Thierry Coppens (FCV Dender EH, 3j) – Gunther Thiebaut (Zulte Waregem)


OUT: Henri Munyaneza (STVV, 21j) – Joeri Heyman (V. Meldert, 1j) – Ricky Begeyn (Oostende) – Frederik D’Hollander (RC Waregem) 


Dessel Sport








IN: Ivo Toelen (hoofdtrainer) – Lopez Ruiz Augustin (KV Mechelen) – Alan Grozdanic (Deinze, Bosn, 24j) – Mohammed Abdulai (Wattenscheid, Gh, 25j, 2j) – Ben Vanbriel (KV Mechelen)


CONTRACT: Gideon Imagbudu (+2j) – Rashid Saluhu (+2j) –Dirk Thoelen (assistent-trainer) – Georgica Vamescu (+1j) – Dries Vandenwijngaert (+2j) Ken Thijs (+2j) – Rachid Tibari (+2j) – Rashid Salumu (+2j)


IN: Jan De Langhe (Oudenaarde) – Marc Eberle (Lierse) – Bjorn Janssen (Willebroek) – Philip Piedfort (Bornem) – Wouter Gielen (Zwarte Leeuw) – Steven Ooms (Mol-Wezel) – Rob Nuyts (Leopoldsburg) – Kevin Dijck (Zwarte Leeuw) – Hicham El Adouly (RC Mechelen)


RC Waregem








IN: Diederik Moerman (KM Torhout) – Steven Wostijn (Doornik) – Frederik D’Hollander (Dender) – Roy Devos (Harelbeke)


CONTRACT: Franky Dekenne (trainer, +2j) – Steev Yousfi (+2j) – Bjorn Deloof (+2j) – Kristof Dupont (+2j) – Ben Samain (+2j) – Cédric Garni (+2j) – Joris De Tollenaere (+1j)


OUT: Tim Boydens (KM Torhout) – Jonathan Roelant (St.-Eloois-Winkel) – Ruben van Poucke (WS Lauwe) – Jeffrey Verhoeven (Wevelgem) – Jonathan Van Hamme (KVK Avelgem)


Overzicht transfers Jupiler League 2006/07 


www.shopgoedkoper.com


 


 

Categorieën
Specials & Video

Antwoord

*

*

GERELATEERD