300 miljoen per jaar voor Lionel Messi

12-01-2023 14:38

300 miljoen per jaar voor Lionel Messi

Kreeg je het benauwd toen je las of hoorde dat Cristiano Ronaldo 200 miljoen euro per jaar gaat verdienen bij een Saoedische voetbalclub? Ga dan best even zitten. Al-Hilal wil rivaal Al-Nassr de loef afsteken. Daar hoort een bod van 300 miljoen euro bij voor Lionel Messi.

De 35-jarige Argentijn heeft een aflopend contract bij PSG. Een terugkeer naar zijn geliefde FC Barcelona is geen optie. De Catalanen kunnen Messi niet betalen. PSG maakte zich na het WK sterk dat Messi langer zou blijven. De transfer van Cristiano Ronaldo kan voor stoorzender spelen. De eigenaar van Al-Hilal wil ook een topvoetballer.

Messi is vorig jaar een samenwerking aangegaan met Visit Saudi, het toerismebureau van Saoedi-Arabië. Voor zijn werkzaamheden als ambassadeur zou hij jaarlijks 29 miljoen euro opstrijken.

“Saoedi-Arabië is vastbesloten en wil Messi in zijn competitie. De aanbieding komt eraan”, stelt het Spaanse Mundo Deportivo. “De bal ligt dan bij de Argentijn.” Kiest de kersverse wereldkampioen voor een langer verblijf bij Paris Saint-Germain – met Qatarese eigenaars – of opteert hij voor de oliedollars in Saoedi-Arabië? Eén zaak lijkt zeker: Messi gaat in de nadagen van zijn spelerscarrière niet minder verdienen.

  • Op 31 januari 2021 bracht El Mundo naar buiten dat Lionel Messi bij FC Barcelona tussen 2017 en 2021 maar liefst 555.237.619 euro heeft verdiend bij, goed voor een brutobedrag van 138 miljoen euro per jaar. Informatie die gelekt werd door één of meerdere bestuursleden.

 

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Op 5 januari 2024 begint de wintermercato in België. Op 1 februari volgt de Transfer...

Club Brugge heeft meerdere werkpunten

Club Brugge heeft meerdere werkpunten

Na het gelijkspel tegen STVV gaf Ronny Deila mee dat Club Brugge voldoende kansen had...

FOTO’S: Optocht jeugdspelers KRC Genk

FOTO’S: Optocht jeugdspelers KRC Genk

Voor de derby tussen Racing Genk en STVV konden de toeschouwers kennismaken met de spelers...

Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk

Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk

KV Kortrijk gooide Edward Still op straat en moet op zoek naar de vijfde trainer...

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

Lon Polleunis speelde zich bij STVV en RWDM in de kijker, won in 1968 de...