Brüls van STVV naar Standard?

14-07-2022 07:58
-
Geschreven door Redactie
Brüls van STVV naar Standard?

Opschudding bij STVV. Christian Brüls stuurde zijn kat naar de oefenpartij tegen Seraing. De 33-jarige spelmaker gaf in maart aan dat hij over zijn toekomst wou praten. “Ik wil niet met een contract van nog maar één jaar het seizoen beginnen”, gaf hij aan. Dat leidde nog niet tot een meerjarig contract bij de Kanaries. Wel tot een conflict en transferspeculaties.

Christian Brüls wil meer duidelijkheid over zijn toekomst. Moet hij op zijn 34ste op zoek naar een nieuwe club of biedt STVV hem nu een contract voor twee of drie jaar aan? Een week voor de start van het nieuwe seizoen is die duidelijkheid er niet.

Maar er kwam bij STVV ook geen bod binnen. Dat zou kunnen veranderen. Franstalige media linken Christian Brüls aan Standard, waar de transfermolen stilaan begint te draaien. Brüls zou er niet alleen een meerjarig contract kunnen tekenen, Standard zou ook meer bieden dan STVV.

Bernd Hollerbach hoopt dat STVV en Brüls snel tot een overeenkomst komen. Met of zonder Brüls, dat scheelt.

LEES OOK: Brüls stuurt zijn kat naar oefenmatch STVV

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

VIDEO: STVV viert het behoud

VIDEO: STVV viert het behoud

Een gelijkspel in Kortrijk, een nederlaag van Cercle Brugge. STVV bleef zo eerste in de...

Union kampioen als… Club Brugge kampioen als…

Union kampioen als… Club Brugge kampioen als…

Met een 0-1 zege in Anderlecht staat Union een stap dichter bij de landstitel. Als...

Christos Tzolis bepalend in titelstrijd

Christos Tzolis bepalend in titelstrijd

Union, Club Brugge of toch nog Racing Genk, de titelstrijd in de Jupiler Pro League...

Sven Kums hangt zijn voetbalschoenen aan de haak

Sven Kums hangt zijn voetbalschoenen aan de haak

Op zijn 37ste neemt Sven Kums afscheid van het profvoetbal. De winnaar van de Gouden...