Courtois merkt veel valse leugens

29-11-2022 13:59
-
Geschreven door Redactie
Courtois merkt veel valse leugens

De Rode Duivels dreigen het WK 2022 al na de groepsfase te moeten verlaten. In de aanloop naar de cruciale match tegen Kroatië – winnen of naar huis – lijkt de eendracht in de kleedkamer zoek. Discussies op het veld, kritiek op andere spelers in de media, noem maar op. Volgens Thibaut Courtois is er op dat vlak echter weinig of niets aan de hand.

“Na België-Marokko kreeg ik veel kritiek te slikken omdat ik de Marokkaanse spelers de hand niet schudde. Ik deed dat echter wel in de kleedkamer”, citeert de RTBF Thibaut Courtois. “Ik hou niet van verliezen. Ik was niet tevreden. Iedereen heeft de video gezien waarin ik op die dug-out sloeg. Het heeft geen zin om tegen elkaar te schreeuwen. Daarvoor zijn er teammeetings.”

Volgens L’Equipe moest Romelu Lukaku tussenbeide komen in de kleedkamer. Thibaut Courtois spreekt dat ten stelligste tegen. “Er is niet veel in de kleedkamer gebeurd. Er gebeurde niets, iedereen was ontgoocheld. Enkel Roberto Martinez sprak.”

“Eerlijk zijn tegen elkaar”

“Het is goed dat we een groepsgesprek hebben gehad. We zeiden tegen elkaar wat we dachten. We moeten eerlijk zijn tegen elkaar en voor elkaar vechten op het veld”, citeert Het Laatste Nieuws de doelman van Real Madrid. “Iedereen heeft open en bloot zijn mening gegeven. Nu moeten we acties ondernemen op het veld.”

Thibaut Courtois kijkt uit naar de clash met Kroatië. Hij geeft de strijd voor een plaats in de volgende ronde niet op. “De trainer heeft verschillende plannen klaar. Nu is het aan ons om dat juist uit te voeren”, meldt Het Nieuwsblad. “Dan ben ik er zeker van dat we Kroatië kunnen kloppen, ook al is het een héél sterke ploeg.”

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Voetbalbelgie.be (@voetbalbelgie)

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Nieuwe trend in Pro League: spitsentrainers

Nieuwe trend in Pro League: spitsentrainers

Toen Patro Eisden in juni 2023 Luc Nilis als spitsentrainer voorstelde, halen velen hun schouders...

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Op 12 juni gaan de transfermarkten in Engeland en Schotland open. De Belgische Pro League...

Wat is er van Igor Thiago?

Wat is er van Igor Thiago?

Maandenlang klonk er kritiek. Wie had Igor Thiago gescout? Er klonken fluitconcerten in het stadion....

Trainerscarrousel in de Jupiler Pro League

Trainerscarrousel in de Jupiler Pro League

Blijft Sebastien Pocognoli bij Union of kiest hij na één seizoen als hoofdtrainer voor een...